____Tak zase někdy příště:)

*My diary

Další článek na rozloučenou

2. října 2011 v 21:30 | Maxië
...a tak se trochu stydím že cítím jen lásku ale nemůžu jinak a ani nechci ... (Mňága&Žďorp, Hovnivál)

omlouvám se, ale nejde to jinak

1m nad mořem

29. září 2011 v 21:33 | Maxië
Chorvatsko..
co k to mu napsat? :)
Nic mě nenapadá.
Snad jen, bylo to hodně hodně hodně dobrý.
Všechno, nakonec a snad to bude dobrý nebo spíš, lepší i nadále.

Vinobraní 2011

18. září 2011 v 20:39 | Maxië

Tak dobrý VInobraní už jsem dlouho nezažila. Vlastně asi nikdy :-D
Bavilo mě tam úplně všechno :)
Sraz jsme měly už ve dvě, protože od 2 hrála první kapela. Vzala jsem deku, ale nechala ji u Teeny (a pak se pro ni stejně vracela).
To jsme seděly na trávě, poslouchaly neznámý kapely, pily burčák, foukaly bublinky a sledovaly 2 rozotmilý děti jak si s nimi hrajíí.. To bylo tak kouzelný!! :)

Mňága&Žďorp <3

18. září 2011 v 10:40 | Maxië
Uáá. Mňága! Na živoo. Po tolika letech co ji poslouchám, vlastně od dětství.
Po tolika naposlouchanejch a zahranejch písničkách na kytaru jsem je konečně slyšela naživo.
Bylo to hrozně super! Takový velký podium, milion lidí, teplo, víno. Stáli jsme hned pod podiem, měli jsme nejlepší místa.

Není standart jako standard

15. září 2011 v 20:22 | Maxië
"Jsem zvědavá, co dneska napíšeš do titulku článku" :-) :D
Tumblr_lqog4qp8wj1qb4fbso1_500_large

Nějak mě nenapadá, co jsem dneska dělala.. Asi nic. Vlastně mi ani nevadí, že ze školy přicházim tak pozdě.. Stejně nemam doma co dělat.
Takže tohle bude asi docela zbytečněj a nudnej článek.

Peníze jsou od toho, aby se utrácely!

14. září 2011 v 22:36 | Maxië
Dnešní školní den byl zase hroozně mod dlouhej. Jelikož jsem si vybrala onen slavný seminář historie v angličtině, musela jsem 5. a 6. hodinu čekat (a u toho si číst Jekylla a Hyda :) na poslední dvě hodiny.. Ale stálo to za to. Na to, jak mě včerejší mediální výchova zklamala mě tohle hodně potěšilo! Byly jsme tam jen 4, takže jsem si přišla jak na soukromý angličtině. Probírali jsme zajímavý témata, hráli super hry, povídali, konverzovali, argumentovali.. A celkem mi to i šlo. Nikdy jsem si nemyslela, že by mu k něčemu byl referát o keltské válečné královně Boadicce, o který jsem vyprávěla na normální angličtině. A hle, tady se mi hodil a profesort si určitě myslel, jaká jsem chytrá! Hohoo :-D
Volala mi mamka, že už na mě doma čeká balíček od nějaké Gabriely /děkujůů/. Woaaaa. Šaty! Přišly mi šaty! Hned jak jsem přišla domů, tak jsem si je zkusila. Jsou perfektní! Krásný! Vyhraný! Jen si budu muset trochu zvykat na tu délku (krátku:D)

Svíčková!

13. září 2011 v 15:54 | Maxië
Jojo.. dneska je hnusně, což znamená, že jsme nemohly jít fotit. Jako kdybych to neřikala.. Klasika. :-D Achjo. Tak jsme jen trochu změnily plán a budem u Týny vyrábět z fima (ona), koukat na film (my) a pít mexický pivo (já:D).
moje oblibena kombinace :) Škoda, že neni až tak vidět, že ty kecky a tričko jsou uplně stejná krásná fialová barva :-D

Když budete mít možnost zabíjet..

12. září 2011 v 21:17 | Maxië
... věta naprosto vytržená z kontextu, ale vlastně i v tý chvíli mě dostala :D Profesorka na biologii nám vyprávěla o zabijačkách a dodala, že kdyby někdo měl nějakou rodinnou zabijačku (:D), tak ať přinese orgány.

Dneska ve škole nebyla Ája, což mě docela štve, protože ta škola mě najednou nebaví. A vůbec mi nejde na nic aplikovat apročneismus.. CHMPF.

První 18.oslava narozenin školního roku

10. září 2011 v 19:34 | Maxië
Hohoo, čeká mě jich ještě hodně. Sakra to bude finančně náročný! Ale jestli to bude aspoň tak dobrý, jako tahle, tak to za to stojí :-D A co teprve maturitní plesy! *


Celej pátek byl takovej super den :) Teda až na mojí první známku- 5 z němčiny :-D Ale to se hned opraví, až s Týnkou sepíšem ten úkol.
Vytiskly jsme si s Ajdou fotky nejvíc sexy kluků-celebrit a polepily si tim sešit. Ach, hned ty dny ve škole budou hezčí :-D
Po škole jsme šly dokoupit ty dárky a já měla zase klasickou apročneistickou náladu. Ta se mě teď drží skoro pořád, což je super. Přijdu si jak úplně jinej člověk, někdo lepší, přijdu si taková, jaká jsem chtěla vždycky být :) Teda, až na pár věcí...

Nesu tak těžký lyže!

8. září 2011 v 18:21 | Maxië
Dneska nějak nemám co napsat.
Snad jen, že nadcházející podzim mi nějak moc prospívá. Náladu mám skoro pořád úplně dobrou, těší mě nosti svetry a teplý mikiny, šátky a prostě všechny tyhle podzimkářský vymoženosti, na který je v létě prostě moc vedro a v zimě zas moc zima.

God save the Princess!

7. září 2011 v 18:15 | Maxië
Další zkušenost se seminářem-tentokrát historie v angličtině. Hu.. Easy to zrovna neni :-D Ikdyž to jsem asi ani nečekala. Je to příjemný spojení angličtiny s dějepisem. A konecně si snad urovnám jak vlastně šly postupně ty anglický dějiny, protože se mi doteď pletl William I Conqueror a Alfred The Great. Taky už si pamatuju kde Belfast, York a Chester. Nevim, jestli mi to k něčemu bude, každopádně je to určitě pro něco dobrý.

I don't do girls, i just do boys

5. září 2011 v 15:32 | Maxië
Pruhovaná domluva platila. Ráno jsem se nasoukala do extrémně úzkých a extrémně průsvitných (jak jsme později zjistila ve škole, resp. moji spolužáci to zjistili :-D) pruhovaných šatů, které má i Týnka a Bára S. K tomu jsem si vzala náušnici s Eiffelovkou, pravou echt přímo z Montmartru a rovnou i pařížskej přívěsek. Moc jsem to přes prázdniny nenosila a to je to vlastně takovej docela prázdnino-připomínající šperk. Áách, Paříž.... To mi připomíná, že na moje NAROZKY pojedu do LONDÝNA! Neni to super?:) Ikdyž asi bych radši narozky slavila doma no.. Ne neslavila :-D London, babe.
jsou to maxišaty, takže jsou až ke kotníkům.
Ve škole bylo zase klasicky tolik srandy! Mám "hláškama" popsanej v diáři už celej dnešek.. A to ty nejlepší (viz. titulek) jsem si ani zapsat nemohla, protože jsme se jim s holkama smály při cestě na tělocvik. Představte si to, orální fisting :-D Na tom vlastně nic neni. Teda, kolik lidí z vás si umí strčit pěst do pusy, hm??

Sladký, sympatický, stylový, svobodný, sakra super sexy sexuální symbol sexu skejťák se snowboardem

4. září 2011 v 10:45 | Maxië
..."věta", kterou jsme s holkama skládaly, když jsme šly k Lufímu. Některý části jsem musela vynechat, aby to nebylo až tak moc konkrétní :-D
Tumblr_loyshsjncx1ql2m7ro1_500_large
Nákupy v Bille a čekání na Teenu. ... A proč jako ne? A proč jo? :-))

Osama blew us away

4. září 2011 v 10:01 | Maxië
Ráno jsme se vzbudila neuvěřitelně brzo. Ikdyž vlastně docela uvěřitelně vzhledem k tomu, že jsem šla v pátek spát asi tak v 10..
Kolem 11 jsem se stavila u Áji, ale ta nevypadala, že by se s náma vydala na veslařský závody a tak jsme šly s Teenou samy.
Mmm.. veslaři, to sou kluci. Příjemně namakaný a přirozeně opálený těla, sportovně založení, veselí, hezcí.. Ideální :-D
Seděly jsme tam a pozorovaly jak si vedou. Je to docela akční sport-sjíždět divokou řeku. Několik kajaků se tam převrátilo, ale i bez toho to byla zábava.

"Až v dnešní době máme pocit, že musíme hledat nějaký smysl života."

2. září 2011 v 19:45 | Maxië
Může se zatvrzelý keckař zamilovat do podpatků?
Může se váš mobilní operátor rozpoznat podle barvy náušnice?
A může se lev zamilovat do jehňátka? Ne. Tyhle Stmíváňkovský kliše tu neberem.
Ovšem tamto je ryzí pravda!
Druhý školní den.. Zní to tak sladce. Dokonce se mi i docela sladce vstávalo. Sice už v 6:00, protože jsme měli nultou hodini chemie (aneb, zvykejme si na školu rychle..). V noci se mi zdálo o tom, jak si na sebe beru nový šaty od Ájiný mamky z Holandska (na fotce) a pod to ty topy pod. Když jsem ráno vstala snažila jsem se v šatníku najít ty nový topy pod. Nebyly tam. Divnéé.. Ještě ráno jsem stihla prohledat celou skříň, tašky z nákupů, krabice, všechno- nikde nebyly. Zajímavý, že se mi zrovna o tomhle zdálo.. Nenašla jsem je a ráno jsem šla v něčem obyčejnym, ale hlavně s mym super mikina sakem! (přijdu si nějak moc oblečeňo-řešitelská :-D)

Jeden cheesburger ZDARMA!

1. září 2011 v 19:36 | Maxië
První školní den? Uvěříte mi, když napíšu, že jsem vlastně zapomněla, že dneska byla škola? :-D
Jojo, tenhle den bych totiž nepopsala jako První školní, ale jako Po dlouhý době mega nakupující :-D
(v poslední době se nějak rozepisuju, protože píšu o všem možnym zajímavym co se mi přes den stalo :-D a přijde mi, že toho je nějak hodně, ikdyž vlastně ani ne :)
Ranní vstávání ale bylo klasický odporné.. Jenže vstát prostě musíte. Možná by mi to tak nevadilo, kdyby mi nebyla tak hrozná zima (že jsem s při čištění zubů musela balit do ručníku :-D) a kdyby mě můj bratr nevítal s veselým "Dobré ráno". On, vysokoškolák, kterému škola začíná až za 2 týdny a ráno v 7 byl vzhůru jen díky tomu, že vůbec nešli spát....

Všechny ve třídě jsem viděla ráda :) Ikdyž mi asi nijak extra nechyběli. Už jsem přestávala doufat, že bychom zase od EU vyzískali Školní diáře, ale když třídní viděla jak skoro vzdychám nad tím jejím, dala mi ho.
Pak jsme šli do parku na vodnici. Nějak mě nenapadlo, že tráva bude ráno ještě mokrá od rosy a tak nám ta deka byla vlastně docela na nic. Uhlík pořád nechtěl chytnout a tak jsme si to vlastně vůbec neužili.. No.. To byl určitě takový náznak, že končí léto a končej vodnice v parku..
Na oběd jsme šli na sýr v žemli a pak na námko ještě s klukama. Povídat o tom, kdo pojede do Chorvatska a tak (Sx9+Norbert).
Pak mě kluci vyprovodili až domu a cestou jsme řešili kraviny, jakože si založí místo rockový kapely sběrný dvůr :-D

Pull and Bear=Zatlač a roď?

31. srpna 2011 v 14:34 | Maxië
Nechci vám kazit náladu, ale DNESKA JE POSLEDNÍ DEN PRÁZDNIN!

A já už přesto byla ve škole :-D Šly jsme si s holkama zabrat místa.. Budu sedět zase s Vepřem, klasika :)
Ve škole to bylo pěkný.. takový.. že vám to prostě chybí. Rok od roku cítíte jak bude těžší tu školu v Oktávě opustit, ikdyž někdo se na to třeba neskutečně těší, já ne.. Ale těšim se na to, co bude pak. Pak bude vejška, sice ještě nevim jaká (:X) a společný F.R.I.E.N.D.S bydlení :-D Wohoo. Bylo by super kdyby to vyšlo :)

..a kolik je čtyři?

30. srpna 2011 v 17:09 | Maxië
V pondělí ráno jsme se sbalili a vypadli asi v půl 11.
Doma jsem se převlíkla a hned šla s mamkou k očnímu.. V čekárně jsme seděli asi hodinu a řešili různý věci o páteční párty (dobře, tu jsem s mamkou moc neřešila :-D jen se ptala, kdo tam byl a tak..) a pak sem si z ní dělala srandu, že já vidím (s brýlema) a můžu si číst reklamy na stěnách a ona ne.. Pak jsme vlastně řešily i reklamy, kolik to všechno stojí skoro zbytečnejch peněz..Advice-ass-holes-hope-humor-quote-typography-favim.com-71682_large

Překvapení, boby a kýbl

30. srpna 2011 v 13:28 | Maxië
V sobotu večer, když brách přišel z fotbalu jsme se prostě sbalili a odjeli do Liberce. Cesta byla ve tmě nepříjemná, ale stála za to. Měli jsme z toho dobrej pocit :) Podle mě se nám to jako překvapení povedlo a teta byla ráda, když nás viděla už večer. Navečeřeli jsme se (to byl vlastně taky důvod, proč jsme jeli už večer :-D) a zahráli si Kinect. :-D Docela srandičky s tim:)

Pravá, nefalšovaná, domácí HOUSE PARTY

27. srpna 2011 v 14:54 | Maxië
Olalá!
Já z ní měla takovou radost. YEAH.
Můj "sen", přiblížit se těm americkejm partym se skoro splnil! :-D

Lidí bylo hodně, hodně co jsem neznala.
Pití bylo hodně. Ikdyž jsem moc nepila. (jen pivo z ledničky. Miluju vyndavání piva z ledničky! A otevírání zátek! :D Koupili jsme asi 20 Staropramen lemonů+nějaký Zlatoprameny a malinový experimenty)
Hudby bylo hodně. Taková pravá disco/drum n base/pop party hudba, co suprově dotvářela atmosféru.
..ale hlavně byly ČERVENÝ KELÍMKY :-D

Tumblr_l4ectvhsoq1qa2w57o1_500_large
 
 

Reklama