____Tak zase někdy příště:)

*Krása není všechno

16) Výměnný obchod

1. října 2010 v 8:01 | Maxië
Voalá, již 16) pokračování naší společné povídky ze světa Harryho Pottera! :-) Vím, že tu byla trochu mezera, ale snad si ji malým úvodníkem zaplníte.
předchozí díly najdete TADY.

Asi si už nevzpomínate na jednu (úplně extra mextra nejlepší) povídku, co jsme tady zveřejňovali. Je to pokračování Povídky Tinky a Maxie- Krása není všechno.
Emma byla nucena přestoupit do Bradavic do francouzské školy Krasnohůlky. Docela velký problém ji dělá začlenění se do společnosti- nezapadá svou nadprůměrnou inteligencí ale i ("podrprůměrným") vzhledem. Přesto, nebo právě proto se ve škole stane terčem drbů a náhle je z ní osobnost, kterou všichni znají. To se však nelíbí školní hvězdě polovíle Searen. Začíná malá dívčí válka, do které se zaplete krásný, ale tajemný Nik a typický hezoun Jay. Emmě pomahájí její dvě kamarádky Penny a Adéla.
Právě mají dost velký problém ohledně plesu a snaží se ho všelijak vyřešit.
Určitě se můžete těšit na podvody, nenávist, drby, závist a všechny ošklivé vlastnosti, které každý dívčí kolektiv má.

15) Konečná volba

13. března 2010 v 17:03 | Maxië


15. díl je konečna tady, konečně se Tinka odhodlala ho dopsat :D

14) On nebo on?

2. března 2010 v 20:50 | Maxië
Kapitola specialne pro Florettku. Doufám, že se bude líbit btw... omlouvam se, ze mi to psaní trvá tak dlouho. No time no inspiration..
Když se rozloučili, Emma kráčela ke škole jako omámená. Stále nevěřila, že ji Nik pozval na rande. A taky stále nevěřila, že to myslel upřímně. Bála se, že v tom bude mít psrty Searen. Ale co.. to bude řešit až na místě. Teď měla před sebou celý jeden den, který mohla věnovat myšlení na Nika. A zítra touhle dobou se sejdou u školní brány. Vlastne nevěděla, jak se k sobě budou chovat. Jen tak ze dne na den změnit chování z "teď jsme jen tak venku" na "rande". Nevěděla co budou dělat. Je tu snad poblíž nějaký park, nebo snad malé městečko na procházení a nebo skončí zas u jednorožců a dráčka? Přemýšlela co si vezme na sebe. Má na tom dát záležet, aby viděl, že se mu chce líbit a nebo být stejná, aby se mu líbila taková jaká je? Štvalo ji, že Penny o tom povědět nemůže a Adéle nesmí. Mohla jedině napsat Lily. Usmála se nad svým geniálním nápadem a změnila směr trasy k Poštovní věži.

13) Válečná strategie

23. února 2010 v 18:38 | Maxië
Nějak jsem zapomínala dopisovat pokračování, ale nakonec je z toho pěkná kapča :)) ;) Emma nepřestávala žasnout, jak ochotná je Adelaide spolupracovat, pokud jde o Searen. Respektive pokud jde o to jí škodit. Adelaide se natáhla na postel a zívla. "Emmo, opravdu nechápu, proč to tak komplikuješ. Nemusíš na to mít nějaký světový strategie." Emma se zarazila. "Od kdy mi říkáš Emmo?" zeptala se udiveně.

11) Tak sakra koho?

18. února 2010 v 23:14 | Maxië
Wheee nová kapitola je na světě :)) Nějak jsme se rozjeli :D :)) Miluju to!
Emma se na něj vyjeveně podívala a odtáhla se od něj. "Jayi! Co…co…" začala koktat. Nemohla najít ta správná slova. Myslela, že o ni Jay nemá zájem. Doslova jí to přece řekl. Tak proč potom udělal…tohle? Opravdu něco jiného říkal a jinak se choval. "Myslel jsem, že to mluvilo samo za sebe," řekl rozpačitě Jay a prohrábl si blonďaté vlasy. To gesto Emmě připomnělo Jamese a Bradavice. A také…no, Siria. "Jayi…"

10. Nečekaný zvrat

15. února 2010 v 19:27 | Maxië
:) Hahahaha. Já píšu opět povídky. Hahaha. S Tinkou mojíí :)) Úplně mám z toho radost. Vím, že ikdyž to třeba eventuelně náhodou někdo u mě četl, tak si to nepamatuje :D Já si musela číst hodně dílů dopředu, abych se dostala do obrazu. Ale výsledek (mi) stál za to ;)

8) Polibek

14. prosince 2008 v 11:30 | Maxië
Celkem narychlo je tady hned další kapitola, a to proto, že jsem tu minulou zapomněla zveřejnit :D:)

7) Jay

14. prosince 2008 v 11:28 | Maxië
Opět jsme s Tinkou stvořily překásné dílo :) Jen se dejte do čtení ;)

6) Prázdninový plán

12. listopadu 2008 v 19:28 | Maxië
Další pkráčo k Krása nenívšechno ;)

5) Komu věřit

4. listopadu 2008 v 18:15 | Maxië
Krásná kapitola. Vřele doporučuju, konečně se dozvíte pravdu. Teda vlastně dvě pravdy :D A je jen na vás kterou si vybrat ;)

4) Pomluvy

2. listopadu 2008 v 13:18 | Maxië
S Tinkou máme další kapitolu ;)

Tak click cč

3) Naše dráče

22. září 2008 v 19:09 | Maxië
Já se nějak zasekla v psaní pokračování, ale nakonec se to dalo dohromady :) Pokračováníé ke Kráse je tady :) Vím, že to tady moc lidí nečtě, ale když už, napiště mi alepsoňmkoment: Já to čtu ;)

1) Vítej v Krásnohůlkách 2/2

16. července 2008 v 20:59 | Maxië
A tady ještě druhá část, pište komentáře, jen jestli sto oopravdu přečtete... Přijde mi dost trapný: "Jéé, hezký, někdy si to určo přečtu!" Tak jak pak muze vědět, že je to hezký??? :D:D MNo nic..číst! A povinně!!

1) Vítej v Krásnohůlkách 1/2

16. července 2008 v 20:59 | Maxië
Tramtadadááá :D:) S Tinkou vám představujeme úplně nové pokračování naší staré povídky :) Jmenuje se Krása není všechno, těm, kteří povídku četli, nemusím připomínat jak skončila- kvůli smrtijedům v Bradaviccíh je Emma musela opustit, přestoupila do Krásnohůlek. Dalo nám docela zabrat, vymyslet si všechny jména, interiéry, zvyky :D:) Ale podle mě, výsledek stojí za to ;)
 
 

Reklama