____Tak zase někdy příště:)

*Články o blogucz

Lady Vanilka?!

7. července 2011 v 16:15 | Maxië
Nevim kde beru čas na řešení takovejch píčovin. Jo aha, oni jsou prázdniny..

Dovolím si citovat část jejího článku na krásná.cz, zdá se vám to taky tak šíleně až urážlivě debilní?
"Nedávno jsem vedla s kamarádkou debatu na téma "hubené holky mají hezké oblečení", ale ono není divu! Při nákupu se hodně nachodíš."

Jak tohle může vůbec ten server zveřejnit? Jasně, je super, že tam můžeme psát my-blogeři, ale psát tak takovýhle píčoviny je fakt moc..
Umm..

Proti tomu serveru obecně nic nemám, někdy se tam dají najít články, co si fakt přečtu celý a ještě mi to nedá a sjedu celý blog autora. Ale třeba konkrétně článek Hubni a bav se jsem si přečetla jen namátkou poslední odstavec a dobře udělala...

Ahoj vítej na mém autorském bloku!

11. dubna 2011 v 19:08 | Maxië
O M G

To vám to ještě pořád nepřipadá trapný?
Aha, najednou je v módě originalita. Respektive "originalita".
1) Zrušit svůj starý "šíleně trapný" blog plný zkopírovaných obrázků a článků (přesněji: nesmazat ho, jen napsat smutný článek o tom, že KONČÍTE /ale vaše milovaná AFFS můžou jít za vámi na ten nový <3/)
2) Založit si nový, ORIGINÁLNÍ autorský blog
3) Vytvořit si supercool záhlaví s vaší fotkou
4) Přidat rubriky o vašem dokonalym modnim stylu (pardon- FASHION!), líčení (MAKE UP!), to pro základ stačí
5) Vybrat a VYRETUŠOVAT vaše dokonalý, úplně stejný fotky a hodit je do NOVÉ originální rubriky MOJE FOTKY.
6) Samozřejmě nezapomenou ani na vytvoření článku ZEPTEJ SE MĚ a ještě lépe pak natočit video s odpovědí.
7) Jako bonus se můžete rozepisovat o globálních problémech a dětech v Africe.
ale hlavně, nezapomeňe na podpis. Pa VAŠE aNniČqA 13 let.

Ano lidi, je správný, že už pomalu z dívčích blogů mizí Bleskovky a SONXXX (pozor teď jsem dokonce viděla i SONUPO (tj. soutěž o nejlépe upravený obrázek..), ale proboha proč je všechno zas tak moc stejný?
Ano každý chce být originál, ale tim, že budete stejně originální jako ta blogerka vedle toho nedocílíte.

Jsem hodně kritická a sama mám třeba trapný blog, ale tohle je pravda dámy :P

Blogy pomáhají

16. října 2008 v 22:12 | Maxië
Ne že by pomáhaly vydělávat na postižené děti. Pomáhají mě. A asi i jiným závislákům. Prostě když se nudim, a nebo mám depko náladu, jdu projíždět blogy. A výsledek? Jsem v pohodě.::D Asi je to návykový...

Ale zkuste to..

PS: Možná, že to jen mylně chápu a tahle zásluha "vysvobození" patří Terce :D, což spíš ;)

Blog.cz v novém

2. září 2008 v 16:15 | Maxië
Asi jste si museli všimnout, že stránka blogu.cz dostala nový vzhled :) Podle mě je o mnoho lepší, než ten předchozí. Moderní, a barevný :) Sice jsem si s blogem.cz spojovala fialovou, protože ta se objevovala hodně často, tahle varianat mě nemrzí.
Jen ta holka nahoře na stránce je divná..:D :) Ne, já už opravdu neví, co by se tomu dalo vyčíst ...:)

Hm, jak originální Menu.

13. července 2008 v 18:32 | Maxië
Asi ste si všichni všimli, že skoro všechny blogy (včetně mého) přešly z jednoduchého Menu pomocí obyčejných rubrik, oblíbených odkazů atd, do vlastního Menu v Profilu.
Ne vždy tomu tak bylo, na podobné menu jsem narazila poprvé myslím na vokno.blog.cz, ale teď už ho tam myslím nemá. Měla ho tam někdy už v říjnu. Vím to, ptž sme si v té době nechávala dělat design..a ptala jsem se na tohle menu, ptž se mi líbilo. Jenže to byl oříšek si ho vyrobit, jak jsem později zjistila. To ještě v Profilu nebyla HTML lišta, takže sem se s těma kódama vypisovala..:D A na obrázky sem neměla ani pomyšlení...xD

Ankety v menu...

13. července 2008 v 18:16 | Maxië
Docela mě udivují ankety vytvořené uživatelem typu Líbí se ti tady atpod.
Většinou když se kouknete jaký odkaz se skrývá pod odpovědí ANO. Je tam Pusinka. Když kliknete na NE, je tam Kopanec. Proč se mě tedy ten dotyčný ptá, na můj názor, když mě za negativní kritiku stejně "nakopne"? :D

Co se děje s blogama o a po prázdninách

5. července 2008 v 21:01 | Maxië
Jelikož mám a sebou už první rok blogování, všimla jsem si, asi jako všichni, že prázdniny jsou pro blogaře výjimečné a pro některé i zlomové období.

Už po několikáte úplně stejný design!

4. července 2008 v 7:54 | Maxië
Jak tak zrána (ale i včera a předevčírem..:P) projíždim blogy, tak už asi 5 z nich, má použitej stejný design, který byl v soutěži na blog.blog.cz a myslím,že to nevyhrál, ale mě se taky nejvíc líbil. Je od official.blog.cz (jeho přesná adresa http://soutez-official.blog.cz/).

Jak uvádět zdroj?

3. července 2008 v 12:55 | Maxië
Spousta lidí kopíruje (přiznání: Já též), ale málo kdo k tomu dáva zdroj.
Ale, jsou tu dvě ne úplně jasné věci. Mám dávat zdroj toho, od koho jsem článek okopírovala, a nebo toho, kdo obrázek vložil do internetu (blogu).
Já osobně se přikláním k té druhé možnosti, sice pak kopírování trvá dýl, takže to určitě nebudou využívat ti,kteří je ctrlcéčkují a ctrlvéčkují, ale mě to přijde alespoň trochu fér, vůči tomu, kdo je tam pracně po jednom vkládal.
Taky už sem viděla zkopírovaný obrázky ode mě (tj, ty který jsem vkládala na blog.cz) bez zdroje, naštvalo mě to... Ale co s tím, že? Asi nic.. a tak když kopíruju já, vždy tam dávám původní zdroj.
A nebo nechápu blogy, který napíšou, příklad: Zdroj: vkládač.blog.cz, ale pro vás už já!- kopíráček.blog.cz
Zdroj se přeci nemění :D Je vždy od vkládače, řiďte se tím.

Blogoví dvojníci

28. října 2007 v 8:19 | Maxië
Jako vejce vejci?
Určitě znáte blogovou kauzu o dvou Sasankách. Jedna, která o sobě tvrdí, že je srarší, a že nikoho nekopíruje a pak ta druhá, jejíž blog se dá počítat ezi nejúsoěšnější a zároveň nejstarší. Nevím jestli spolu vedli bitvu a podle mě ani jedna druhou nekopírovala. Jenže někdy fanynky Sasanky (sasanky.blog.cz) si nebrali servítky na sasanka.blog.cz a podle mě tím donutily majitelku toho blogu, aby si změnila nick. Možná, že si to změnila z vlastní vůle, ale přece ty komentáře nejspíš byl kořenem.
Mě by se možná i docela líbilo, kdyby mě někdo kopíroval:D. Protože bych si myslela, že se to někomu líbí a tak se to snaží napodobovat:). Ale nikhoho takového neznám, jen jsem teď na síti objevila "druhou" //možná, že je to ta první// Mexxie, sice se to píše jinak, ae já takhle svou přezdívku píšu. Ještě jsem nestihla prošmejdit její blog, ale určitě se tam teď jdu kouknout:)
Blogoví dvojníci:
Sasanka
sasanky.blog.cz
..........x............
sasanka.blog.cz

"Mexxiе"
Maxië: out-of-love.blog.cz
...............x.................
Mexxie: mexxie.blog.cz
 
 

Reklama