____Tak zase někdy příště:)

Miluju ho!

5. září 2011 v 20:59 | Maxië |  *Články by Maxië
Už mu tu na blogu bylo věnováno tak moc článků... Je to snad jedinej kluk o kterým úplně veřejně a bez ropaků řikám, že ho miluju. Protože to tak prostě je. Je to ten nejchytřejší, nejúžasnější a nejhezčí kluk jakýho znám. Je to můj starší brácha :)

Tumblr_lqp8ukh1nv1qmtgy5o1_500_large_large

Jsem za něj šíleně ráda. Rozuměli jsme si vždycky a rozumíme si i teď. Spousta lidí se nás ptá, jaktože se vůbec nehádáme, nepereme se, neděláme si naschvály.. Jo, občas se poperem, ale to jen ze srandy a naschvály si neděláme nikdy. Dokáže mě podržet a já se snažim zase podpořit jeho, ve všem co dělá. Někdy mi přijde, že to prostě dělat musim, protože mamka mu nikdy neřekne nic hezkýho. Ale já to dělám ráda, protože v něj prostě věřím. Věřím, že dokáže všechno, co chce.Vůbec jsem nepochybovala jestli udělá maturitu, nebo řidičák, to že ho vzali na vysokou školu byla pro mě uý dávno jasná věc. A věřím mu i teď, že první ročník na vejšce zvládne bez problému, protože na to prostě má. Mamka řiká, že to pro něj bude těžký, protože se "neumí učit".. jenže moje mamka je k němu hrozně kritická.

Achjo, bude mi chybět až u mě nebude každý den... Říkala jsem si to už minulý rok, jak to bude hrozný, až půjde do Prahy. Naštěstí tam ještě nebude bydlet, ale už teď se snažim si ho užívat do zásoby. Včera jsem s nim strávila celý den. Byli jsme spolu u babičky, na nákupu, hrajeme spolu hry, koukáme na seriály. Jako malí jsme si pořád hráli spolu, byl můj nejlepší kamarád. Díky němu mám tak ráda některý věci, ke kterým bych jinak žádnej přístup neměla. Lego, autíčka, počítačový hry, fantasy deskový hry.. ale i učení, pomáhal mi se školou, vysvětloval mi chemii, psal za mě slohy a doučoval moje kamarádky matematiku.

Zažil si, díky mě, hodně zlýho.. A vlastně doteď nechápu, jak to mohl zvládnout sám. Obdivuju ho. A vlastně to má docela těžký i teď.
Někdy cítím, že jsme jako dvojčata-propojení. Přijdu si tak stejná jako on a přitom tak jiná. On je extrémně citilivej a já jsem ve všech těhle věcech spíš jak kámen a tak se skvěle doplňujem. On mi radí, ať víc žiju a já ho zase uklidňuju v dobách emočních krizí.. ach, nesnášim když brečí :(

Jako děti jsme byli pořád spolu a přesto mi přijde, že teď jsme si daleko blíž. V dětsví jsme se tak roztomile "spojili" proti rodičům, a když dostal vynadáno, sedla jsem si k němu a řikala : Nebreč, máme je blbá.
Ochraňovala jsem ho ve školce před zlobivými dětmi co mu brali hračky. A on mi to vrací teď. Stará se o mě. Zajímá se o mě, svěřuje se mi, povídá si se mnou, věří mi a já věřím jemu. On o mě vlastně ví nejvíc ze všech lidí co znám. A vím, že mu to nevadí a že mě chápe..
A proto ho miluju, proto, že je můj bratr a já jeho malá sestra. A vždycky budu
Miluju vlastně všechno co dělá. "Pojď se nažrat, nebo chcípnu hlady" (:-D ten jeho styl mě vždycky rozesměje)
A tak končim a jdu se s ním najíst. Vlastně ani nemám hlad, ale díky němu mám chuť na všechno :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 slečna s velkým S. slečna s velkým S. | Web | 5. září 2011 v 21:25 | Reagovat

velkej LIKE!   Jak moc mi to připomíná mýho "velkýho" bráchu.. :)

2 krevjezivot krevjezivot | Web | 5. září 2011 v 21:28 | Reagovat

To je hezký článek. Je super, že máš takový krásný vztah se svým bratrem, je to skoro až dojemné. :)

3 LoveShy LoveShy | Web | 5. září 2011 v 21:42 | Reagovat

To je strašně hezký! Chci taky staršího bráchu, ten můj mladší je fajn, ale je ještě na nízké úrovni, chová se jak pětiletej.
Je prostě krásný, že máte takovej vztah, že si věříte jak nejlepší přátelé, tvůj brácha je určitě super člověk. A jste si podobní :))

4 Handle Handle | Web | 5. září 2011 v 22:19 | Reagovat

Tak za takovýho bráchu buď ráda (samozřejmě po přečtení článku vím, že jsi:)) opravdu pěkně napsaný. Bejt tvým bráchou a přečíst si to, tak to musí bejt fakt hezkej pocit... :) to já jsem s bráchou o 11 let, takže to je bohužel hroznej rozdíl, ale přesto vím, že je fajn mít sourozence :)

5 the-world-behind-my-wall the-world-behind-my-wall | Web | 6. září 2011 v 18:10 | Reagovat

Vždycky mě mrzelo, že nemám sourozence, který by byl stejně starý nebo o trochu starší. Záviděla jsem těm, co to tak mají.:) Sice mám malou sestřičku, ale přeci jenom to není takové, i když to v sobě má zas jiné plusy.

Článek je úžasný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama