____Tak zase někdy příště:)

Květen 2011

Hrozně hustej čtvrtek

28. května 2011 v 10:35 | Maxië |  *My diary
Hustej ve významu plnej, vytíženej. Ale i vlastně v tom dalším významu, byl prostě hodně dobrej :)

Ve škole zas jen 4 hodiny, paráda. O fyziku jsme si vyprávěli o cestování do zahraničí, ptala se-kdo už byl v Paříži? Grrr a já nemohla zvednout ruku! Až za 2 měsíce :)). Pak nám vyprávěla hodně zajímavý zážitky z cest po Indii, Švédsku a tak.. Nevim, jestli bych si na to troufla.. :X


(obrázek z pátku k písničce)
Pak jsme šly s Teenkou ven, zamířily jsme na náměstí (na zmrzku) a nechaly si změřit tuk u takovejch hrozně tlustejch ženskejch :D.
Cestou domů jsem volala Verče, ať se staví, dlouho jsem ji neviděla, mršku. Popovídaly jsme si, řekly si nejpodstatnější pilíře posledních dní a zase šly.
Ona vrátit notebook, který měla v nemocnici (byla v nemocnici a neřekla mi proč!!) a já do Legendy za klukama a Teenou na vodnici. To byla taky dobrá část dne. Docela sranda :)
Asi v 6 jsem se koukala na mobil, že mi psala Anička, ať jdu na koncert RDS. A tak jsem šla. Vstup už jsem měla zadarmo, což mě potěšilo! :D Achjo.. ten sbor zpíval tak hrozně krásně.. nebo možná, ty časy, kdy jsem tam zpívala já byly tak hrozně krásný.. Štve mě, že to prostě jednou muselo skončit. Asi jako všechno.

Existuje teda vlastně něco co vydrží navěky? Myslim jakože na věky věků. Asi ne.. když ani Vesmír neni věčný..

Fešné fashion focení

25. května 2011 v 21:37 | Maxië |  *My diary
Dneska jsem sice měla v plánu dělat uplně něco jinýho, ale uplně náhdou to vyšlo uplně přesně takhle, jak to vyšlo :D


Po škole jsme šla na chvíli spát (za normálních okolností bych hrála.., ale byl zabranej počítač :D) a kolem půl 4 přišla Týnka a přinesla strašně moc super módních kousků, hlavně- umělý řasy! Wuaa to je tak hrozně super bezva věc! :D SIce přes to skoro nevidítě a přijdete si, že každým vaším mrknutím zametete i prach pod postelí, ale ten pohle do zrcadla je nenahraditelnej.
Vybrali jsme si celkem 3 modely na focení a já se cítíla fakt hodně super v těch šatech a na podpatkách (ne, ironie to neni :)). Ikdyž na druhou stranu, trochu divně, když se za náma otáčeli lidi na naší (strašně rušný..)ulici. Aspoň měli babičky za záclonkama svých oken co komentovat.
Nakonec jsme vylezli na střechu a fotily tam, to bylo hrozně pěkný :)

A uplně mám chuť ty fotky upravit a někam je dát.
A tak jsem dala jednu na FB, jednu uplně náhodnou momentku.
Jenom nechápu, proč se mu to líbí...

Škola nás baví!

25. května 2011 v 21:27 | Maxië |  *My diary
Nevim jestli tak uplně docela, ale teď o maturity jo. Hlavně je hezký, jak se všichni snaží oblíkat hrozně slavnostně a dobře, nebudu zapírat, nejvíc mě těší ten zkrácenej rozvrh. Celý týden jen do 12. YES.
V úterý jsme toho využili uplně nejlíp a nejvíc jak jsme mohli. Hned od 1 byla u Aničky bazénovo-grilovací párty.
Postupně se scházeli lidi- já, Anička, Marta, Teena, Ajda, Domáč, Péťa, Domča, její brácha, Alinka a Dominik.
V bazéně byla hrozná sranda. A jídlo bylo taky výborný.. prostě, to mi ke štěstí stačí. Jo vlastně ještě sluníčko, krásně jsem se (s)opálila :D

Nevim co psát, nějak nejsem v psací formě. Chmpf.

Jo snad, jedna hrozně důležitá (zlomová!) věc v mym životě nolifera. CW končí, teď se hraje na drahy.com! :D

Pokračování nebude

23. května 2011 v 13:09 | Maxië |  *My diary
Pokračování pátku v sobotu:

Měl to být malý nevinný čajový dýchánek.
A taky byl :))

V neděli jsem byla u Aničky se koupat a pak se kouknout na basket, tak trochu.

Jak to bylo dál..?

21. května 2011 v 19:51 | Maxië |  *My diary
Středeční oslava maturit se protáhla až do čtvrtka do rána, kdy mě ráno probudil rozhovor mezi mamkou a jednim brachy kamošem. Cože, on tu spal a teď v 7 hodin jde domu (do školy? :D). Cože, on spal u mě! :D
Škoda, že jsem to zaspala, asi to byla dobrá akce.
Ve škole byla nuda, jako vždycky, akorát teď to ještě vylepšovala výtvarka, kde jsme kreslili technickou kresbu hřídele v prosotoru... N U D A
Odpolko jsme se stavila pro Aničku a koupily jsme zase růžovou barvu na vlasy, pak jsme to u nás nabarvily. Cestou jsme se stavily v Lidlu /Čínský týden/ pro čínský nudle a extra pálivou omáčku, mňam mňam to bylo dobrý :) Když jsme šly domů kolem 3.ZŠ tak jsme slyšely jak zpívá sbor a stavily se na zkoušce. Hmm taková nostalgie.. Škoda, že tak stárnem.

Moje poprvé

18. května 2011 v 18:16 | Maxië |  *My diary
1.Kosmetika.
CHtěla jsem začít nějakou hrozně dvojsmyslnou větou (jako třeba: "Bylo to příjemný, ikdyž hodně lidí tvrdilo, že to někdy bolí."), ale pak mě už nenapadla žádná další taková, a tak holt prostě žádnej další supercool vtipnej článeček nebude.

DOhodly jsme se s Teenou, že tam zajdem. Řikala jsem si: To je poprvý, co jdu dobrovolně do nemocnice (kosmetička sídlila v 6 patře polikliniky..). A vyplatilo se to (pro ni-300káčé:D). Ne, i pro mě se to snad vyplatilo. S pláčem jsem přežila trhání obočí (nejsme taková cíťa, vlastně to ani moc nebolí, jen moje oční nervy reagují jinak, než bych chtěla.. :D), čištění pleti byla pohoda. Taková pohoda, že bych si to dala ještě víckrát i s tou maskou a pudrem.

1 1 1 2

18. května 2011 v 18:07 | Maxië |  *My diary
On je tak šíleně šíleně šíleně moc chytrej a skvělej a chytrej a úžasnej a dokonalej a suprovej a chytrej a úžasnej a všechno tohle všechno ještě třikrát na druhou!

Má vyznamenání (*). Z tý matiky, kterou tak "hrozně" pokazil dostal 2. Ááách. Mám radost za něj, ikdyž to asi neni vůbec potřeba. Jsem tak hrdá, ikdyž na tom nemám žádnej podíl (ba ne-včera jsem ho zkoušela, z matiky!), ale prostě, jsem jeho sestra:))
Těšim se na páteční velkou pááárty kde tohle všechno a ještě něco navíc oslavíme! Y E A H.
Life tastes gr8!

Thank God I´m a woman

18. května 2011 v 18:03 | Maxië |  *My fotos

Hůhůůů.
Dlouho jsem sem nedávala žádné mé fotky coo?
Ne, tak ne. Dávám je sem docela často, ale působí na vás tajně a rozptýleně obklopeni super textem v mých super článkách.
(barevná verze :X :D)

Maturita a další stresy.

16. května 2011 v 19:28 | Maxië |  *My diary
Možná bych někdy mohla napsat už jinej článek než "ze života", ale já asi nic jinýho neumim. Možná bych to nemusela pořád cpát do rubriky "My diary" a třeba si dát tu práci a přeformulovat myšlenku dne do Článku na téma, ale co.. kašlu na to.Dneska začaly maturity. Brr.. už to slovo mi nahání husí kůži a to mě to čeká "až" za dva roky..
Kecám. Maturity v nematuritním ročníku mam fakt ráda. Pro nás druháky je to dobrá ulejvárna-denně 6 hodin, suplovaný hodiny, žádný testy, klídek.
Horší je to pro oktavány. Třeba dneska brácha to podle mě umí všechno. A sám si to asi taky uvědomuje, dokonce i tvrdil že by byl nejradši kdyby šel maturovat už zítra, že ten stres předtim je daleko horší. Má stres z toho, že se neučí a neučí se, protože už to všechno umí.. Ale tak, co má dělat.. :D
Asi to bylo tak trochu způsobený tou maturitou, ale dneska boural auto.. A asi to tak trochu byla i moje chyba, protože jsem se ho zrovna ptala, jstli jsou kelímky z Mc vyrobený z plastu nebo z papíru. Neviděl sloup a nacouval do něj. Ne v rychlosti, ale i tak máme celej pravej zadek promáčknutej a poškrábanej..
Snad se to nějak vyřeší přes pojišťovnu, jinak by to asi bylo docela drahý.
Celý odpoldne z toho byl dost špatnej, ale už ho to přešlo.
Pak jsme s mamkou vytahaly krabice věcí a "památek" po tátovi a začaly to přehrabovat, našla jsme tam fakt hodně dobrý fotky, koženej hneděj pásek (se sponou Vždy připraven!), a další super úžasný věci. Ikdyž někdy to prohlížení bylo docela "těžký". Život neni fér..

Šetříme!

16. května 2011 v 19:15 | Maxië |  *My diary
V neděli u babičky jsem dostala slevy do DM. To je tak super výhodný-50% na makeup! No nekup to.
A tak jsem si koupila (svůj první!) make up zlevněný ze 400 na půlku.Pecka.

Ale, kdyby žádná taková slevička nebyla asi bych ušetřila i ty dvě stovky. A taky dalších 5 stovek za plavky, který jsem si koupila ve vedlejším obchodě.. Maj to prostě dobře vyšlený :)

Wow Sraz IV.

15. května 2011 v 18:54 | Maxië |  *My diary
Byl naplánovej už docela dlouho, dokonce se i překládal, těšila jsem se na něj a on opravdu vyšel :)


Sešli jsme se kolem 12 na nádraží a pak vyrazili do města. Sedli jsme si v parku a bavili se o uplnejch kravinach :D Třeba kolika metrová pizza by mohla být za 2miliony korun. Já vypočítala, že by měla v průměru 56m (při cenně 100kč za 30cm pizzu) a jim se to zdálo málo! Pche, prostě matika neklame :D


Vyhráli jsme!

15. května 2011 v 18:37 | Maxië |  *My diary
..škoda, že jsme Češi, kdybychom byli Švédi, mohli jsme v pátek slavit výhru... Ale tak co, my ji stejně slavili, ikdyž jsme asi moc neslavili tu výhru.Nákupní horečka? Kde?

12. května 2011 v 17:27 | Maxië |  *My diary
Mamka mě přemlouvala, ať s ní jedu do Ústí, že potřebuje vyřídit ISI karty, váhala jsem, nechtěla jsem se "ulejvat" ze školy, ale nakonec jsem jela (zrovna jsme psali 2 testy, ale jo, štve mě to.. upřímně.)
Ve vlaku jsme si sedly do kupé, kde už byli 4 další lidi. Z toho dva (mladí kluci), nezávisle na sobě, měli notebook. Já vim, že v dnešní době to neni až tak neobvyklý, ale i tak mě to zarazilo. Jeden koukal na Futuramu (ten díl jsem znala! :D) a druhej nevim, co dělal, snad měl i internet.. A taky ještě jedna statistika z toho plyne, oba dva ty notebooky byly značky ASUS.Funnel&Funny time

11. května 2011 v 22:03 | Maxië |  *My diary
Dneska byl tak úžasnej den!Já vim, že se asi líp čtou moje emo články, skrytá bezmoc a osamělost, ale prostě dnešek byl tak hrozně super, že mi přijde, že se už se tyhle věci u mě snad ani nevyskytujou.

My rules for fashion

10. května 2011 v 19:17 | Maxië |  *My diary
Chtěla bych být stylová.
A hrozně drsná :D Ale zatim se mi to nedaří :)
Zjistila jsem, že jsem asi vážně děsně moc rozmazlená, na mamce si dokážu vynutit přesně to co chci, sakra, proč se moje schopnost plně manipulovat s lidmi neprojevuje i někde jinde?!
Slíbila mi totiž, že ačkoliv měla na víkend už docela jiný plány, hodí mě do Liberce na srazíčeQ! Yeah.
Dneska jsem si vzala do školy moje oblíbený šaty, který nemám kam nosit.. :/ Měla jsem je jednou v divadle a pak jen vysely ve skířni. Svět je zlej.Fashion blogy

9. května 2011 v 18:02 | Maxië |  *Aktuálně.cz
... taky je tak milujete? :)
Teď to ale myslím upřímně a teď myslím jen těch pár konkrétních echt fashion.
Úplně mě okouzluje, co ty dámy jsou schopné vytvořit za outfit. Na co módní časopisy? Mám svoje módní bloggerky a to mi stačí.
(obrázek ukraden z autorčina blogu -indie kid)
Většina fashion blogů je psána na doméně .blogspot.com, asi pro to, že tento fenomén pochází ze zahraničí a tam je tento trend už hojně rozšířen. Je tam proto i větší komunita a lépe se shání čtenáři pro vaše články. Kdybych měla dobrý foťák na focení outfitů (..nějaký foťák :D), kdybych měla tu inspiraci na ty super modely a kdybych měla odvahu to v tomle "pomyslném světě módy" zkusit, šla bych do toho taky :D :)

Moje nejoblíbenější: indie kid
Zuzee (četla jsem spíš její starý blog, ale to se teď změní. Ha! :D)

We<3it

8. května 2011 v 19:44 | Maxië


Miluju to! :P :))

Výlet do altánku za Paní Ježíšovou

8. května 2011 v 16:11 | Maxië
Fotoreportáž ze soboty :))
Sraz v 13:00 a první fotka výletu.

SEN

8. května 2011 v 10:38 | Maxië
Napsala bych SEN s tvrdym Y, ale žádný v tom slově neni, tak aspoň napíšu sen s velkym S :D

Jednou za čas se mi zdaj fakt hodně divný sny. Není důležité, že jsou tak šíleně hrozně nereálný, ale že v nich je vždycky nějakej hrozně dramatickej příběh:D A ty sny se mi vždycky zdají nad ránem a když se probudim tak jsem z nich uplně vyčerpaná. Doslova :D

Udělěj si sám.

7. května 2011 v 22:16 | Maxië
Dnešní den byl jeden z těch uplně mega suprově bombově dobrejch! :)
Dobrý počasí, dobrý lidi, dobrý jídlo, dobrá zábava, dobrej sportovní výkon (:D), dobrý všechno!

FOTKY tady

Jely jsme k Teeně na pouť. Sešly jsme se v 1 a vyfotily první super fotku před startem. Cesta byla poměrně krátká, fakt to uteklo rychle. Teeny babička nás přivítala hrozně dobrou nádivkou s kuřetem. Ááá miluju nádivky! :) Pak jsme šli na pouť. Koupily jsme si štěstíčka a šly na autíčka:D a jinak asi nic. Byla to malá pouť.

Pooh and friends

5. května 2011 v 22:28 | Maxië |  *My diary
Ten titulek je docela výstižný :) Dnešní den se totiž opravdu skládal z Půa z přátel. Napsala mi totiž kámoška, se kterou jsem byla minulý léto na brigádě (známe se z WoWka..) a nevěděla jsem o ni asi tak půl roku. Byla jsem hrozně ráda a fakt sem si s ní ráda psala :) Whoa.
Taky jsem zařizovala kostým pro bráchu na zítřejší poslední zvonění. Awww on bude tak roztomilej! :D
A třetí věc- začala jsem se zajímat o Indie styl a modu. Uplně hrozně se mi to líbí, ale nevim jak s tim začít.. Náhodou jsem narazila na pár docela dobrejch modních blogů. Ty slečny maj uplně dokonalej vkus a fotky.. A taky jsem "objevila" blog jedný kamarádky ze školy, kde si fotí svoje outfity a hrozně moc ji to sluší.

Prostě mám se dobře a to mi stačí :)

Všechno není tak jak se zdá...

2. května 2011 v 16:19 | Maxië |  *My diary


..ale něco tak prostě je :)

A dneska jsem si uvědomila, že to, že někdo čtete muj blog tak si myslí, že mě znají a že všechno co se mi děje píšu sem. Ne, neni to tak, sem píšu jen takový kraviny, který si třeba chci pamatovat a nebo ani nechci, jen mi to tak přijde na jazyk (pod ruku) a nemám to komu zrovna říct (napsat..).

Já se totiž v poslední době mam asi docela dobře, tak kdyby se to někomu z těch článků nezdálo, tak si přečtěte i tenhle :)). Vlastně nevim kdo všechno si čte můj blog a doufám, že jen málo lidí co znám v reálu.. :D


Horoskopy=kraviny?

1. května 2011 v 15:58 | Maxië |  *My diary
Vždycky jsem si myslela, že horoskopy jsou jen náhodně vylosovaný útržky nesouvislýho textu a ti, co je sestavují je jen průběžně v roce mění, aby nedocházelo k podobným stavům.
A je dost možné že i jsou.
Ale ten dnešní mě vážně překvapil/pobavil: