____Tak zase někdy příště:)

Leden 2011

KONEC

17. ledna 2011 v 15:40 | Maxië
Jednou, když jsem byla malá, a zakládala jsem si tenhle blog, tak jsem si říkala, že na něj přestanu psát, až se zamiluju. Doufala jsem, že to nebude trvat až takový dlouhý 3 (4??? :D) roky. (první článek-červenec 2007), ale trvalo. 
Ikdyž vlastně, byla jsem zamilovaná, ale vždycky jen tak bezúčelně. Bezvýrazně. 

Teď jsem možná zamilovaná úplně stejně jako dřív, ale je to přece jen o něco jiný. Hodně jiný. Lepší. 

Nevím, kdo všechno můj blog čtete a koho všechno tohle zajímá a je mi to vlastně jedno.

Konec out-of-love. Začátek něčeho novýho.

PS: zrovna dneska skončily dva takový hezký vztahy. jeden dlouhej a jeden krátkej. někdy je prostě potřeba udělat krok dál, ikdyž se vám nechce. a bolí to a brečíte. bude to zas dobrý a vy se budete cítit líp. 
kecám, ale doufám, že to takhle funguje. DYINGinTHEsunwith-love vaše Maxië

Shiny happy people

12. ledna 2011 v 15:20 | Maxië |  *My diary
:)

Je to dobrý. Fakt se teď cejtim uplně hodně dobře. 
Ráno nenadávám na to, že musim vstávat, probudím se ještě dřív než zazvoní budík a cítím se odpočatá, ikdyž si stejně pak počkám na Umbrella od Baseballs, páč si to aspoň hned můžu zpívat :D
Školu neřešim, řeší se sama a zatim ji to jde dobře :) Zítra 1/4 letka z matiky, to jsem zvědavá kdy se na to mrknu. Je to vlastně jedno :) Na pětku to nikdy nenapíšu a tak co no.. :D 

A dneska byl takovej vtipnej a hezkej den :) Ale včera ještě hezčí. Ikdyž bylo hnusně.


Paranenormální jevy

10. ledna 2011 v 17:40 | Maxië |  *My diary
To asi s paralympiádou nebude mít nic společnýho co?

Jevy, které nemají racionální vysvětlení.
Bude to asi trochu osobnější a nepochopitelný. Daleko víc nevysvětlitelnější než UFO nebo duchové natočený na kameře. Tohle všechno se dá nějak vysvětlit, lom světla, blablabla..

Ale to co se mi děje v poslední době nějak moc vysvětlit nejde. Nechápu to a nechápu proč se to děje.
Ikdyž řekla bych, že já nejsem ta nejvíc nechapavá. Na to je tu někdo jinej. 

Slovo NEVIM teď nahradilo slovo NECHÁPU. A je to vlastně jedno.. 

Jenže tohle chování fakt nepochopim, dokud mi to nevystětlí a ona mi to asi nevystětlí,,

Lyžák 2010

9. ledna 2011 v 15:29 | Maxië |  *My diary
...vlastně 2011.. Je to děs. Běs. Hrůza. Pes.

Těšila jsem se. Strašně moc. Miluju tyhle novoroční lyžáky, ikdyž jsem ještě byla strašně unavená ze SIlvestra a tak.. Stálo to za to!
Jeli jsme tam s bráchou a Davidem autem, páč autobus byl plnej.
Hned první super věc co se nám stala. Dali nám místo jednoho 4lůžáku 2x dvojlůžka. Mm super. Nakonec to asi ani nevadilo, měli jsme dvě koupelny a velkýýýý obývák :D Druhej problém byl, že nám řekli, že musíme jít na běžky a vypadalo to, že bychom lyžovali jen tak 3 nebo 4 dny. Nakonec vyšlo najevo, že my s Aničkou nemusíme, ale Ajda s Marťou jo. Tak tam Marťa zašla, s mobilem, aby to domluvila mamka, jenže hned byla hrozně moc UBOHÁ a tak.. no..
Nejlepší byl pan Burák. Ten nezklamal. Ten asi nikdy nezklame. 
Vy jste makakové!
Víte co to jsou makakové?!
No to jste vy!
Někdy jsem z něj fakt nemohla :D Ikdyž to z víc věcí. Třeba z našich debat na vleku o jahodovym džusu. Z toho, že nás vlastně na pokoji bydlelo skoro 8 (tetka), z toho že jsem vlastně hroznej plot a nejsem vůbec kůl. 
Po večerech jsme se bavili hraním na kytaru. Musela jsem jim tam furt dokola hrát Zombie :D Tancovali jsme na taneční desce, hráli Activity, městečko Palermo, na schovku :D:D. Achjo.. až teď mi dochází, jak to tam bylo vtipný.
Ikdyž to, jak mi ukradli lyže moc vtipný nebylo.. Vzali je normálně z lyžárny, musela jsem na policii sepisovat protokol. Docela respekt jako. Ikdyž ty policajti byli hodně vypatlaný, ale hodný :) 
Do smíchu mi ani moc nebylo, když si brácha rozbil obočí. Vysekal se na červený sjezdovce, vyletěly mu obě lyže a postupně i hůlky, ale ještě si s jednou stihnul prorazit brýle a střep z nich mu rozříznul obočí. Krve jako z vola. Ještě že jsem to neviděla.. pak ho odvezli na šití.  A pak byl v pohode jen vypadal trochu víc drsně :)

Měla jsem jet domů už v pátek s nima, prý abych dobře stihla maturák, jenže já nejela. A ani toho asi nelituju. Sice jsem o ten maturák nakonec přišla, protože autobus přijel až v půl 10 v sobotu večer (a to jsme na něj čekali už od 2...), ale stálo to za to :)

Všechno vlastně stojí za to :)

Dneska jsem v Marianne našla jeden dobrej horoskop, ale už si ten časopis odvezla babička. A já si to nestihla doslovně opsat. Ale byl fakt trefnej sakra! :DSilvestr 2010

2. ledna 2011 v 12:45 | Maxië |  *My diary
Chtělo by to popsat ten večer.. aby se nezapomněalo jaký to bylo.
Ale 1) musela bych sbírat střípky zážitků od všech hostů, protože každý byl u něčeho jinýho a 2) většina věcí z toho stejně neni publikovatelná, takže to je vlastně jedno, asi si to zapíšu někam jinam :D

Za chvíli jedu na lyžák, tak si to snad užijem :))