____Tak zase někdy příště:)

Prosinec 2010

Vanoce 2010

28. prosince 2010 v 22:37 | Maxië |  *My diary
Chci si tu zapsat jaký byly tyhle svátky, abych si to mohla příští rok přečíst :)
Takže se na to vrhnu teď.

Vánoce jsme skoro už tradičeně slavili u tety v Liberci. Na štědrý den jsme se tam sešli všichni i s babičkou a dědou. Já byla nějaká nemocná a tak jsme ho celý proležela a prospala, ale večer jsem vytáhla kytaru a sexy chraplákem se snažila vyzpívávat koledy. Byla to sranda :) Hrál se mnou i Míša. Docela nám to šlo, mám ráda, když takhle spolu hrajeme, ale neni to moc často, protože furt někam chodí a doma se moc nezdržuje.
nuna logo


Bolest na duši...?

22. prosince 2010 v 14:09 | Maxië |  *Články by Maxië
Proč lidi před Vánoce vybrali sakra tak hrozivý téma? 

Komu se chce psát o bolesti na duši, když venku vesele sněží, doma voní cukroví a ráno už nemusíte vstávat do školy? Komu? Mě teda ne.¨

A ikdyby se mi chtělo, tak bych to nenapsala. Protože to, co by tu bylo napsaný by vůbec nedávalo smysl,jelikož o takovýhle věcech psát neumim a navíc, by to bylo asi hodně osobní a to mi vadí. 

Takže užívejte si Vánoce, bez bolestí. Na těle i na duši. 

War is Over, merry Xmas, čo bolí to prebolí

Rok od roku trapnější a trapnější...

15. prosince 2010 v 15:52 | Maxië |  *Články by Maxië
Co si přeju k Vánocům? Vlastně ani nevím.
Teda nic z toho co se dá koupit.

Když jsem byla menší přála jsem si ty nejnovější hračky. Hlavně barbíny, byla jsem do nich šílená, pak jsem si přála Sims a pamtuju si, že když jsem je nedostala, měla jsem zkaženej Štědrý den.
A vůbec jsem nechápala ty lidi, co na otázku "Co si přejete k Vánocům?" odpovídali: štěstí, lásku, zdraví, mír... Kdo by si přál takový "kraviny"?! 
Ale teď jako "velká" si uvědomuju, že bych si to vlastně přála taky.. Zdraví, lásku, štěstí. Štěstí v lásce.  Jenže to mi asi nikdo pod stromeček nezabalí. 

Ikdyž teď mě napadá jeden dárek co bych si přála, ačkoliv taky nejde zabalit. Chtěla bych "fotoatelier" (rozuměj- bílé plátno zavěšené ze stropu). Jojo, to bych si fakt přála :) 

Takže Ježíšku, já vim, že si tenhle blog čteš, ikdyž tě prosím, ať to neděláš. Ale alespoň víš, co by mi udělalo radost :)

Citát

13. prosince 2010 v 20:50 | Maxië |  *Krásný citáty
Vykašli se na to. V moři je ještě hodně ryb.
Dita.

Konec rybolovu.
Cedule u kadeřnictví.

Láska

13. prosince 2010 v 17:44 | Maxië |  *Útržky
Láska je přebytek
láska je málo
láska je všechno,
co za to stálo.

docela z archivu, musela jsem kvůli tomu přehrabat půlku pokoje, abych ten papírek našla. Je to docela starý dílo a neni moje :)

A taky už tu asi jednou psaný bylo

Věneček

11. prosince 2010 v 20:05 | Maxië |  *My diary
Haa v pátek jsme měli závěrečnou lekci tančních- Věneček. Moc jsem se netěšila, nechtělo se mi zase tancovat v těch dlouhejch šatech.. ale když jsem si je navlíkla a ještě k tomu nasadila korunku, tak jsem se těšit začla. Připravovaly sme se s holkama u nás a byly jsme fakt jak princezny. 
princezny*
Týnka, Marta, já, Ajda, Maki, Teenka, Pája


Můj (oblíbený) vzor

7. prosince 2010 v 21:14 | Maxië |  *My diary
Nechci psát o mém životním vzoru. Nechci psát o tom, o čem píšou všichni ostatní. Nechci o tom psát, protože bych neměla co napsat. Můj vzor jsou moji rodiče. Mamka s taťkou. Konec.

Můj oblíbený vzor. 
To bude asi kravina :D
Ale tak.. každej máme rádi nějaký jiný vzor. Mám kamarádku, která miluje proužky, jinou, která miluje kytičky,srdíčka,sluníčka a všechny veselá obrázky a já mám ráda puntíky. Protože jsou hezky jednoduše RETRO. Dá se vlastně říct, že to je můj oblíbený vzor.

Rovnou bych tu mohla rozebírat i barvy a látky.. a tak, proč ne.
Nejradši mám asi tyl. Tylový sukně.. takový ty baletkový. Áách, to miluju. A z barev mi nejlíp sedí asi růžová, šedá a fialová. Něco málo klasický černý a bílý. A pak další barvy. Ale třeba skoro nic nemám červenýho.. Divný :D Zelenejch věcí mám taky málo. Takže asi nějakej vzorník oblíbenejch barev mít budu :)

Dobře, konec kravin.

Zejtra je stávka. Ale do školy se jde. Tak si objednáme pizzu. No problem.

Teenky oslava, Mikulášská a První lyžování

7. prosince 2010 v 16:49 | Maxië |  *My diary
Když si tak pročítám můj diář, tak s (úlekem) zjišťuju, že do konce roku už nemám jedinej volnej víkend. Nebo spíš zjišťuju, že už je to docela málo víkendů. Ale tak, aspoň, že stojí za to :)
Teenky polaroid


V Pátek měla Teenka oslavu 17. narozek. NA 7 jsme šly k ní. Dala jsem ji modrou bábovku (plesnivou :D) a s Terunou Pana Brambůrka (Pan Křupka), paní Bramboračku a Rexika no a Buzze z Toy Story :) Pily jsme jen symbolicky, páč Teenka brala nějaký léky (nebylo ji dobře), ale na druhou stranu dostala od táty Zlatýho Puschkina a tak se musel alespoň ochutnat. Ten večer jsme se stavily ještě za druhou Týnkou, co slavila narozky v Lucii- dala jsem ji lak na vlasy :D a modrý návleky :) Pak jsme šli chumelenicí cestou na PodLípu. 
Když jsme tam přišli, tak tam skoro nikdo nebyl. To byla docela sranda.. vypadalo to nejdřív nudně, ale pak to bylo lepší. Teenka od Lufího a Veveráka dostala modrou paruku Marge a s tou se pak všichni fotili. Pak Teence Michal s Martou nechali zahrát She s a Nympho, hehe, to jsme si zatrsaly :D S Teenkou se mi prostě tancuje nejlíp! :)