____Tak zase někdy příště:)

Kouzelný pátek

27. listopadu 2010 v 13:32 | Maxië |  *My diary
Už jsem si myslela, že pátky v poslední době budou fakt hodně nudný. Hlavně kvůli stereotypním tanečním. Ale ono je to vlastně hezký :) Hodně hezký.
Tenhle a ten minulej se povedly fakt moc mega úžo maximálně.


Tenhle pátek byla v tanečních sranda-focení a cvičení polonésy na Věneček. Nám s Markem to jde prostě nejlíp! :D
No a pak, o přestávce koukám ke dveřím a stojej tam nějaký dvě holky. Jedna v červenym kabátu a druhá v modrym. Aaa to sou Aničky! :D Moje dobrá nálada se přehoupla v superdobrou, jelikož jsem myslela, že tenhle pátek bude po tanečních zabitej, teď nebyl.
Počkaly na mě, já se převlíkla do teplejších věcí (výjimečně jsem s sebou měla kozačky a návleky :D) a pak jsme šly.
Sněžilo. Aach. Bylo to tak úžasný. Ono sněžilo! Velký vločky vám padjí přímo do vlasů a na nos a na tváře a na kabát a pak po vás Vepř hodí kouli a vy mu to vrátíte a schováváte se za auta a pak po vás Vepř hodí další a vy ten sníh cítíte až na břiše. Aah. Proste dokonalý :)

Pak jsme si šly s Aničkama sednout do Monaca na kokosový kafe ("Nesnášim kafe a nemám ráda koko, mm ale tohle je dobrý!" :D), super mega "velkou" čokoládu a já si dala jen minerálku :)
Byla jsem strašně ráda. Zase si s nima povídat a řešit ty věci. Seděli jsme tam hodinu a stejně jsme to nedořešili. ANička musela domu.

No tak jsme ji šly vyprovodit a pak jsme to vzaly cestou k Rendě, páč tam byl Vašek. Sice furt sněžilo, ale začínalo to být takový smutný, hlavně když řešíte takový témata :( 
V Rendě to hezky žilo.Byl tam koncert Wild Roses a strašně moc lidí, bráchovi kamarádi mě tam zvali na panáka, ale já jen chtěla, abych nešla domu sama. No nechtěla jsem Vaškovi kazit zábavu a tak jsem šla domu. Sama. 
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Do you like?

Jj...
Nn...

Komentáře

1 Sába Sába | 2. prosince 2010 v 13:05 | Reagovat

Jé, Andul, ty ještě děláš blog? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama