____Tak zase někdy příště:)

Prosinec 2009

Rubín v kouři (podruhé)

30. prosince 2009 v 10:58 | Maxië
Dostala jsem k Vánoům(mj.) 3 knihy ze série o Sally Lockhartové.
První díl jsem četla asi před rokem a pamatuju si, že se mi stašně moc líbil :) Snad jsem o tom i něco psala na blogu..
A teď jsem si ho četla znova, abych se vrátila do děje a mohla si přečíst i další díly (to samý sem asi měla udělat i s Harry Potterama xD). Dneska ráno jsem ho dočetla a s dobrým pocitem zjistila, že jsem skoro všechny ty podrbobnosti o ději zapomněla, takže sem byla stále napjatá jak to dopadne :D (není nad krátkou pamět! :D).
Vrhla jsem se hned do druhýho dílu, ale ten je zatím nic moc.. Žádné vraždy, žádné drogy, žádné diamanty... Zatím jen nějaké pojišťovací podvody a potopené lodi. No snad se to rozjede, nahlodává to téma spiiritismu, tak by to mohlo být taky zajímavé :))

zmínka o knížce někdy června- ARCHIV a OBSAH

Zrádce přísahy

26. prosince 2009 v 16:50 | Maxië |  *Kniha knih
Je to jedna z knížek co jsem dostala k Vánocům. Začla jsem ji číst dnesk asi v 10 a dočetla ji teď :D Škoda no.
Knížka je 5. (předposledním) pokračováním Letopisů z hlubin věků. Úplně jsem se na ni těšila, páč tuhle sérii mám fakt hodně ráda :)
No a nezklamala. Je to furt stejně krásnej příběh, úžasně popsanej čas před 6 tisíci lety a zachycený stavy těch "pravěkkých" lidí :)

Když jsem tu knížku četla, tak jsem úplně věřila, že dřív ty duchové, démoni a čarodějové existovali. A že všechny zaklínadla a lektvary a masti fungovaly. Neni to zas taková kravina, že tam máchaj hůlkou a využívaj alchymistickou dílnu-všechno do toho prostředí krásně pasuje.


vzpomínky..

24. prosince 2009 v 13:38 | Maxië
...houpu se v síti a vzpomínám na různý lidi, kteří už tu nejsou.
Třeba na Pavlínku (ani už nevim, jestli se tak vážně jmenovala :(). Zrovna jsem si řikala, jak sem ji chtěla půjčit časáky a ona je nechtěla, že ji nezajímaj.. :) A taky si pamatuju, že měla internet a já ho strašně chtěla :D A neměla sem ho :/ :D
A taky vzpomínám na Tátu. Sedíme u večeře s babičkou a ona říká něco v tom smyslu, že za rok to bude zas včechno jinak a třeba se tu nesejdem a pak dodá, jesti myslíme někdy na tatínka. Někdy? Někdy??? Jsem snad blázen, abych na něj myslela jen NĚKDY? Já na něj myslim denně. A asi už vždycky budu.. :)

....ale strašně mě tohle všechno štve..

stížnost

24. prosince 2009 v 13:31 | Maxië |  *My diary
Někdo si stěžoval že nepíšu články(D). Ale já je fakt nemám o čem psát :) Nebo se mi spíš nechce no..

Ale tak něco přeci jen vypíču :D Dárky od mých nejlepčích kámočů :D
●úplně nádhernej "plakát" DNA. Miluju NUNU, miluju NUNU-teda DITU! :D :) <3, nejlepčí náušnice na světě, co si přeju už strašně dlouho a asi nejvtipnější přání co sem kdy dostala :D:D!! :)
●nejsuprovější náramky, co sem mohla dostat.. Light stick od Martičky.
●osobní báseň se extra "krásnejma" mýma fotkama od Veruny :)
●spací polštářek od Teenky
●kytičku od Zděndy
●medvídka a bambulí od Aničky :)
●náušničky od Týnky a přáníčko
●mega velký přání od Vepříka

A sem zvědavá co ještě dostanu /myslim jako dneska :D/. A taky od Vládi a od Andulíny jako!! :D

štědrý den....

24. prosince 2009 v 13:23 | Maxië
...tak buďme štědří.. :)

Dnes je štědrý den,
dnes se nebijem.

Chachá, ale to nejde, když mám takovýho Sochu bratrance .D

Ale prostě přeju Vám všechno nejlepší do novýho roku :) Předpokládám, že už Vám na dárkách ani tak nezáleží, ale i tak přeju bohatého Ježíška. Pohodu, chutný cukorví, sqělej salát a prostě samou mňamku na štědrovečerní tabuli (na to se těšim já :D). Málo závislosti, hodně kamarádů, lásky a ZDRAVÍ. Páč když nemáte to, nemůžete mít nic :P :D

zdraví, vaše zdravá Maxië

Michael Prokop- Kolej Yesterday

13. prosince 2009 v 14:08 | Maxië |  Akordy+Hudba
Jakože docela dobrý text :) A melodie taky ujde. Hodně stará písnička.
A, ano je to ta, co nás napadla, když jsme šli tuhle kolem Billy ;) :))

50.design

13. prosince 2009 v 14:05 | Maxië |  *DesignsS
Týbrďo,už 50 designu :D:D To je divný. To jsem tak kreativní? :D:D Spíš ne.

Napadl mě jeden tip na záhlaví, ale neni to nic moc a tenhle má být 50! Tak musí být něco extra. Ne extra hezkej, ale extra :D Uvidíme..

Možná, že udělám podobnej design jako sem tu měla uplně původně :D Haha, to asi nebyl design :) A nebo udělám něco z fotek-vzpomínkovej na rok 2009, a nebo nějakej úúplně jinej :D:D

49. design

13. prosince 2009 v 14:03 | Maxië |  *DesignsS
Design číslo: 48. Název: Bez nazvu Komentář: Jen mě prostě už štval ten předchozí a tak jsem jen změnila okraje stránky :D Vlastně to ani neni design.. Náhled:

FORUM :)

12. prosince 2009 v 14:59 | Maxië |  *My diary
Ááách, to byl krásnej den, pátek :) Úplně dokonalej. Po škole (zkoušení z FY-1 :D:D chachá) jsme rychle vyrazily s Ditou na vlak. Koupily si jízdenky (dlužíš mi toho Francozáka ;) :D) a šly na nástupiště, pak jsme si uvědomily, že to vlastně jede z toho druhýho a tak jsme šly tam. Samozřejmě, že přijel osobák- City Elephant :D Sedly jsme si a k nám si sednul divnej pán. Tak jsme si nějak povídaly a najednou byla docela strašná tma :D Divný. Pak se do našeho rozhovoru o Vinobraní v Žernosekách přidal i pan průvodčí (nebo jak se kurva jmenuje :D:D) a tak ještě že se za chvíli vystupovalo.

Forum jsme našly snadno-mám vyvinuté orientační schopnosti (bylo to hned vedle nádraží :D). Začaly jsme H&M-krásný růžový princess šaty a Katy Perry šaty :D Úžo fotky, pak NY-nabrali jsme si do 1 kabinky strašně moc věcí a zrovna když jsme byly v tom nejlepším-santa claus obleček-upozornila nás ochranka, ať jedna vyjdeme (s rukama nad hlavou.. :D:D). Já chtěla jít, ale nešlo mi to sundat :D:D No tak jsem pak teda vyšla a v druhý kabince jsem si zkusila ještě tričko (jedinej !úlovek") a šaty-modrý jak pro klauna, ale krásný :))
Pak jsme si zkoušely krásný šaty ještě v Pimkie ("A ještě půjdeme do PIMKIE!"), kde všechny kabinky byly obsazený nějakejma holkama co se fotily ve stejnech šatech. DOkonce v těch samejch jako my :D:D
Výlet jsme zakončily MC. "Proč sis dala tu zmrzku?" "Prosím dva cheesbrurgery" "Dejte mi dva číze" :D:D <3 A nakonec jsme si ještě obešli párkrát blok domů, než nám jel vlak :D -To byly nervy :D:D :)

Krátký zpravodaj

12. prosince 2009 v 14:44 | Maxië

Středa-odpoledne

Přišel můj výkvět :D A koukalo se na To je Sparta, kravina. Pak se fotili v Pů tašce a pak se šlo domů. <3

Čtrvtek- byla jsem u doktorky-odběry. Cestou ze školy strašně pršelo :D

Nějak se mi nechce rozepisovat, ale budu "muset", abych nezapomněla na nic ze včerejška <3 :)

9 knedlíků

9. prosince 2009 v 15:38 | Maxië |  *My diary
To jsme se zas jednou nadlábly :D Byla svíčková a je 9.12. a z toho Marta usoudila, že si prostě MUSÍME dát 9 knedlíků :D A tak jsme si daly :)

První hodinu nám zas nadávala Pek., že holky jsou nejblbější stvoření a ať si vezmem příklad z těch geni(t)álních kluků.. :D Je to blázen.
Pak jsme psali ze zemáku, docela v pohodě (na sešitě :D), pak sem psala z Ájiny :D (ti už bylo těžší :/) a pak slovíčka z NJ- zase pohoda :D
O výtvarku jsme vystřihovali vločky :D:D A pak vyráběli PFka :)
Udělala jsem modrý pozadí, žlutou šáňo skleničku a "hvězdičky" :D
Pak byl dramaťák, na kterym nám četla něco novýho.
Na odpoledne mám naplánováno se UČIT /jako každej den :D:D:D/, jíst, a jít ven :D

Teeny 16. a Míšy 18.

8. prosince 2009 v 8:00 | Maxië
V pátek se na PL slavily Teenky 16. Měla objednaný box a byla Mikulášská. Tak jsme si koupily rohy :D A bylo to celý takový dobrý, konečně jsem tancovala s Teru :) Pak sem v 1 musela domu.. achjo :/

Dopoledne jsme jeli do Liberce, po obědě se dali dárky, mamča od nás dostsla NTB, bohužel úplně ten stejnej dala Tetka bratrancům k Mikuláši :D:D Míša dostal nějaký stříbrný pero, minci, doutníky a lekárničku do auta /který dostane potom :D/. v 5 se šlo slavit do Pizzerie. Dala jsem si vyjímečně salát a byl dobrej :) Pak tam Míša rozjel nějaký whiskey, já zůstala u koktejlů. A asi tak v 8 jsme se přesunuli ještě do Baru, tam to bylo takový hezký-designový :) A měli tam i hezkej svícínek, a už ho nemaj :D Teta ho dostane od Míši k Vánocům :D

V neděli se jelo nakupovat ve velkym stylu :D Celkově sme tam nechali asi 8 tisíc.. ble a to sem si nic nekoupila :D :( Jen uši na helmu :D ale ty sou fakt dobrý! :)

V pondělí jsme jeli na Hematlogii, cekaly jsme tam 2 hodky a pak sli na 5min na pokec s doktrokou a pak jely domů.:D SUper :)

Včerejšek....

4. prosince 2009 v 16:33 | Maxië
Uh..musim o něm napsat :D Tak doufám, že to za těch 3/4 hodky stihnu ;)

Ve školo to bylo asi dobrý, už ani nevim :D (joo zase sme vlatsně hráli Cantervill), zase se nám to povedlo :)
Po škole jsme se dohodli, že se půjdeme UČIT!! K terce :D Jen Teenka nemohla :/ Tak jsem vzala doma sešit, Marťánka pro TM, a kolo a jela sem :) U Terky už čekala Marta a nedřív jsme chtěli koukat na film, teda holky nechtěly :D Já jo. Nakonec se koukalo chvíli na Fear Factor a pak poslouchaly starý vykopávky :D Ale dobrý!
Dávaly jsme vdci (ve vodě :D-šíleně praktická věc, co se padání uhlíku týče..-pak vypadala dost nechutně :D) měly jsme Mattonku tu šampanovou, a have a good time :) Prostě super, až na nějaký KONVERZACE na icq!! Martuno! :D:D
Ale nejvtipnější byla jedna fotka :D:D:D:D Kterou Teruna tak úžasně upravila a pak jsme se poprali u toho, když ji Marta chtěla smazat (jsme se praly nějak často :D!!).
Noo dopadlo to tak, že sme se naučili jen co sou to Védy (cha a to zrovna bylo v testu :P) a nic víc :D Zjistili jsme, že Marta zná všechny moje kámoče (a seděla proti němu dneska na obdědě :D) a taky, že se na nás asi někdo naštve. (na někoho už se naštval.).

Aspoň jsem si něco vyřešila, to druhý něco taky a už mi zbývá si promluvit jen s tim 3. :)

Jinaak dneska je PL! Teenky narozkováá.. Uááá za chvíli sou děvčata moje tady a budeme se připravoat (3 hodiny :D:D). Tonight's gonna be a good night. :] Tak doufám, že u vás všech :) <3

Změna

4. prosince 2009 v 16:15 | Maxië
Mám chuť zas na nový design :) Ne něco zimního nebo vánočního. (a nebo jó? že bych použila jeden obrázek, co mám na tapetě v mobilu xD ...)


No uvidíme, ale určitě nebude růžovej /max. fialovej :D/. Ale spíš zelenej, nebo oranžovej :) Noo nevim :D :)

IKT :D:D:D

4. prosince 2009 v 12:24 | Maxië
:D:D blog mi zase pomáhá, převedl mi HTML jazyk do normálního textu. ILB :)

Jen tak narychlo

3. prosince 2009 v 13:56 | Maxië
•hráli jsme zase dramaťák, takže žádná škola
•nakoupila jsem
•za chvíli jdu k Teruně na filmy :) Uáá se těšim. Moc.
•pořád si potřebuju s někym promluvit :D
•musim si promluvit ještě s někym :D
•naučila jsem se používat čísla přes NUM LK
•už bych asi měla jít :D:D

PS:
Každý máme právo na názor.
Doufám :D

Catnervill

2. prosince 2009 v 22:00 | Maxië
DNeska sme hráli (opět, po půl roce) Cantervillský strašidlo :) Celkem se nám to povedlo a hlavně dobrá ulejvárna ze školy .D:D

Domů jsem šla opět s Týnkou a čarovaly sme s koupenejma hůlkama (za 2 kč :D), ale to bylo fakt krásný :) AVADA KEDAVRA! :D Pak jsme se stavily za Ajunou, povídaly, úplně šíleně se smály, jak opice visely na okně, vzpomínaly a šly domů :D Takový neskutečná hlášky.. Achjo, proč si je nepamatuju? Láska na první čuch:D A pak jsem šla domů, zmýt si vlasy grrrrrr. sem včera byla u kadeřníka a totálně mi to zmrvil! sem na něj byla naštvaná :D

Ve 3 nám začínalo All YOu Can Eat :D:D ZA 100, od 3 do 9 :D A tak jsme tam šli a dali si 2 hranolky a 1 kuře /krvavý kuře!! :/ Bylo to dobrý, až na to jídlo :D:D Ale fakt sranda :) Terko, dej mi napít!! Ale pozor, ať tě nevidí:D No.. a pak jsme šli ven a neveděli kam tak jsme šli všude možně a pak šla Terda domů, a my šli na 2. základku, kde jsme potkali ANTHONYHO a hodili pokecík :D A pak mě šel Wisky a Marta vyprovodit a nějak jsme skejsli u Plusu, asi do 9, tak jsme ještě skočily do Tesca a pak Marta musela domů a tak jsem taky šla.. Ale krásnej den :) A ještě s pocitem že se nemusim nic UČIT. Áách :) Tak dobrou :))

Kretén!!!!

1. prosince 2009 v 19:09 | Maxië
Uhm......

grrrrrrr

áááááááá


ííííííííí

kuaaaaaaa


bleeeeeeeeee


achjo

Prosinec :)

1. prosince 2009 v 14:50 | Maxië |  *Útržky
....máme tu prosinec :) Předpokládám, že to všichni asi víte :) Je to krásný datum. Začítek nového období. Vánoc.

A takyyy Teenky NAROZKY!!! :D :) Všechno nejlepší Teeňuno :)

Dneska jsme ji s Aničkou předaly dárek , tak snad se líbil :D :)

PS: Už jste si otevřeli 1. okýnko na adventním kalendáři? Máte ho ještě vůbec? :D
Letos mám krásnej kalendář s Medvídkem Pooh :)

Krásný :)

1. prosince 2009 v 14:45 | Maxië |  *My diary
Dneska jsem šla ze školy opravdu ŠŤASTNÁ. Prostě všechno se tak nějak daří (MUSÍ dařit! :D). Teda až na test z dějákuu noo :D:D Ale historii nechme stranou.. :)