____Tak zase někdy příště:)

Liberecké skautky :)

5. ledna 2008 v 17:51 | Maxië |  *My diary
Včera jsme nemohla vůbec usnout. Možná to bylo skučícím větren¨m, možná nahlas puštěnýma ITčkama, možná tím, že jsem nebyla ospalá, jelikož jsem vtsávala ve 12 a nebo nějakým jiným nadpřirozeným jevem...
Zkuste si zapamatovat číslo zácranné služby :D

Ráno se mi nechtělo vstávat, ale musela jsem. Kluv¨ci jeli lyžovat a my čekali na odvoz do Jizerek. Markéta přijela kolem 9 a tak se jelo.
Když jsme přijeli, tak už tam skauti byli- Mazali si lyže. Vlastně to byly samý skautky a jen vedoucí byl opačného pohlaví.

Vyrazilo se ale hlavní cesta byla úplně přepněná, tak vedoucí zavelel a změnil trasu. Zabočili sme někam do lesíčka, ale nikde ani noha (teda až na ty naše xD). nakonec se to ukázalo jako výborná zkratka. Za chvíli jsme byli na Nový louce, kde jsme hráli různý hry, běhali do kola, dělali otočky, někteří se učili brzdit (viď Karboš :)). Pak jsme sjeli k bufetu, kde jsme do sebe dostali čaj a my si s Kéťou daly napůl palačinku. Ohřáli jsme se a vydali se na další tasu- k Černé Nise.

Po dalšícestě zasněženu stopou (žádnou stopou) jsme se konečně dostali k ledový zmrzlý ploše. Tam jsme si zahráli "hod běžkou", no dobře- neházelo se, ale posílalo. Já jsem v 5 kolech nasbírala 3 body..:D pak se hrál balance s běžkou na prstě a pak se jelo zase o kus dál. Bohužel jsme o moc dál nedojeli, jelikož už prosakovala voda, vrátili jsme se z5 na "pevninu". Pak se mi přichytl na skluznice sníh, takže mi Kéťa pomohla očisťovat. Skupinka nám ujela, ale my ji zase dohnali. Seděli u přehrady a svačily a fotily- tím způsobem, že vedoucí někoho povalil a udělal efektivní snímek xD. Pak už nám zbývalo asi jen 15 minut do odjezdu autobusu, což jsme samozřejmě nemohli stihnout a taky nsetihli.. Ještě k tomu sjem se málem vysekala v poslední zatáčce xD.

další bus jel naštěstí za chvíli. Já jen měla strach z toho, aby zastavoval na Baltský, jelikož táhnout se přes celý město s lyžema přes rameno..mno radši ne :D. Nakoenc jsme tam vystoupila ještě s několika lidma.

Na celou skupinku jsem si vzala kontakt, ale nevím, jestli se ješt sejdeme, jako já bych určitě strašně ráda :)

Kdo tam všechno byl: Já xD
Kéťa
Píďala
Čmelda
Haluška
Panožka
Žlababa
Karboš
Muška

PS: Slíbili mi i Mustanga (nevíte co to je xD), ale asi ho nedostanu :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama