____Tak zase někdy příště:)

Když nebyla škola....

3. ledna 2008 v 23:08 | Maxië |  *My diary


Já jsme pro dnešek povinnou školní docházku vzměnila za lyžování (*INLOVE*)

Vlastně jsme šla spát až dneska, asi tak v 1. A to jsme to plánovala na půl desátý..njn...

Chtěli jsme si přivstat, abysme si mohli vyjet lyžovat na Ještěd. Oficiálná budíček měl být v 7, ale věci selhaly a vstávaly jsme až ve třičtvrtě. Ale i tak jsme to stihli. V půl devátý už jsme kupovaly dvě jednodenní premanentky a vydali se na sedačku.
Nahoře to děsně foukalo a tak jsme radši hned sjeli dolů. Markéta říkala, že ji an rozježdění nestačí jedna jízda, al ejá nepotřebuju žádnou. Je krása stá proti svahu a řítit se dolů, dělat ty oblouky dotkýkat se sněhu..Mmmm....Jezdili jsme takhle asi do 12, pak jsme my holky šli do restaurace an oběd. Vzaly jsme si dětský menu (4 kousky masíčka a hrstka hranolek xD+juice) a čaj (kterej sme nalili do rozbitýho hrníčku-Kéťa ho rozbila xD). V půl druhý jsme toho měli tak akorát dost a tak jsme sešoupali poslední svah. Ráno to byla nádhera- žádný lidi a žádný ledový plotny. Později se sníh rozjezdil, ale lidí moc nepřibzlo..:) A ta poslední jízda byla tak nějak průměrná. Sjeli jsme k autu a kluci řikali, že už prodali permanentku-za 3 stovky. Řekli jsme si, že to zkusíme taky, bohužel tam nikdo nepřijel, tak jsme šli z5.

Doma jsme skoukli Simpsny (to byste nevěřili, jak ta Marge mluví v oroginálu ošklivě xD) a pak jsme do řady seriálu přidalz film Potomci lidí. Viděli ste to někdy? Jako je to dcl raso xD. Poslední dítě se narodilo před 18 lety a bylo zavražděno. Po celém světě zuří válka, jen Anglie se straní a proto je plná uprchlíků. Tam se k nim chovají jako ke zvěři, možná ještě hůř. Zavírají je do klecí a odvážejí do uzavřených měst. Dostane se tam i hlavní hrdinka-těhotná žena! Porodí v táboře a snaží se dítě zachránit. Když vojáci vidí malé dítě (po toilka letech) přestanou střílet a tak má Kee šanci uprchnout. Film končí neukončeně, jen je jasné, že se matka i dcera zachránili :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Anýsek Anýsek | Web | 3. ledna 2008 v 23:09 | Reagovat

Ahojky! U mě je soutěž o nejhezčí úsměv! Tak se přihlaš, bude sranda uvidíš x))...tady je odkaz...pls uděláš mi fakt radost :o)

http://swelly.blog.cz/0801/o-nejhezci-usmev-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama