____Tak zase někdy příště:)

29. prosince

1. ledna 2008 v 18:10 | Maxië |  *My diary
Trošku podrobnější zápisek O:-)

29. prosince
Ráno probíhalo asi stejně jako předchozí, s tím rozdílem, že Maťa neměl důvod hrát na kytaru, jelikož se včera nehrálo, ale koukalo na film. Jako první přišla na řadu Mrtvá nevěsta, kterou jsme chtěli už po 5 minutách vypnout, ale ještěže jsme tak neudělali, nakonec to byl cekem pěknej film. Pak se počet diváků rozrostl na všechny obyvatele pokoje a do notebooku se vložilo DVD s filmem Trestná lavice. Znáte to? Ne? Ale jako určitě doporučuju, je to upe super film.
╚ Hraje se tam americkej fotbal, ale ve svý podstatě to ani není o něm. Bývalá slavná fotbalová hvězda se za řízení auta s alkoholem v krvi společně s tříletou podmínkou, kterou si vysloužil za "korupci", dostane do věznice,známé svými fotbal. Zápasy- dozorci x vězni. A právě on má za úkol sestavit team. Je dcl sranda se dívat na ty všechny gorily, jak se svou nenávist k dozorcům snaží přeměnit v pravý americký fotbal. Ale řeknu vám jak to skončilo: Po mnoha vypjatých chvilkách závěrečného záoasu překvapivě yvítěyí družstvo vězňů. Ale kolem celého utkání se motá hrozně moc vedlejších věcí, jako třeba vraždy, podplácení, nenávist a podobně.
Po snídani sme se vydali na Jedlovou přes Tolštejn, ale někteří na zříceninu vůbec nedošli, jelikož zůstali bobovat na střídavě zasněžené sjezdovce u cesty. Michal měl s sebou kameru, takže se všechny ty kousky mohly natočit, bohužel se nám jich moc nepovedlo, ale to neva :P.
Pak jsme se tedy vydali na Jedlovou, celou cestu foukalo a dost nás naštvalo, když na hoře byla narvaná hospoda, tak jsme museli jít zas dolů..Tedy jít-spíš jet. Po vlekem to sice nebylo moc sjízdný, ale to neznamená, že to nešlo jet. Můj bob jel celkem rychle, bohužel mě zapomněl někde nahoře, tkže já šla třetinu kopce po nohách. Ale pak začala opravdová sjezdovka-kopec jako blbec xD. Bratr se tam hnedka (po Michalově vzoru…) vytřískal a urval lyžinu u bobu. Nejdřív mi začal nadávat za špatný navigování, ale já se mu pak omluvila, jelikož jsem myslela, že zastaví dřív.
Dovlekli sme boby do chalupy a snažili se nejdřív najít a pak ohřát guláš. Michal sic neustával v hledání knedlíků, ačkoliv jsme mu všichni tvrdili, že to bude guláš s chlebem. Pak tedy rezignoval a na knedlíky se vybodnul. Udělal dobře, nenašel by je, ptž když nás pak dospělí zavolali k obědu, opravdu tam na nás čekal "jen" guláš s chlebem.
Pak jsme koukali na Simpsnovi ve filmu, ikdyž asi po 150. xD, ae ty osu pstě nej..J.
Koho nebavilo poslouchat povídky Fera a Deža, tak šel hrát kulečník (tak jsme šla xD). Našla jsme u něj Radka a tak jsme si dali jednu hru.. Nejřív to vypadalo beznadějně, ale ke konci se hrálo jen o černou..A on vyhrál ..
Dala jsem si chvíli útrum od kulečníku a šla se kouknout, co tady vyváděj ostatní. Spali. A přitom měli na plný pecky puštěnou Metallicu….Jelikož máme na notebooku špatný kontaky s repáčkama, tak sem nemohla psát a tak jsem šla zas na kulečník, kde jsme našla Vlastu, se kterým se taky prohrála xD, ale o mnoho víc..
Pak jsem poslouchala debatu o Vietnamcích v Čechách a pak šla sem a konečně se chopila notebooku :P.
¨Cestou nahoru jsme se potkala s tou Kaččinou kámoškou. Michal se nějak podezřele tváří,jako, že ho vůbec nezajímá, ale my máme jasno…xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama