____Tak zase někdy příště:)

Znáte 3D obrázky?

28. listopadu 2007 v 18:01 | Maxië |  *My diary
Datum: 28. listopadu
Písnička dne: Life Burns(Apolcalyptika)- dlouho jsme se nemohla rozhodnout a ani si na žádnou vzpomenout, ale bratr má vedle na compu puštěnou tuhle písničku. neni tak strašná tak tady je:)
Škola: Jak ve škole trávíte přestávky? My o ty velký (20 min.) hrajeme kenta .P. Tak trochu sem se vetřela mezi ty čtyři základní hráče a další dvojici tvořím s Davidem:P, neadí, že nemám žádný, heslo, vždycky s ejen podíváme a kývneme hlavou xD
Kroužky:Na basketě to bylo trošku drsný, holky víc dávaly najevo svou pubertu a tak je Šárka několikrát chtěla poslat ven a ať už s enevracej (teda mě taky ...). No ae pak to dobře dopadlo.. Zapomněla sme si boty na basket a tak mi Šárka půjčila svoje x)
Volný čas: Vůbec žádnej nebyl, před basketem sem akorát skoukla posledních pár minut Čarodějek.. Ale teď si to vynahrazuju, mám zapnutou telku, pc a ještě musím hrát na kytaru:)
Kamarádi: S Týnkou jsme se o němčinu "pohádali", ale pak sme se tomu smáli.. Jenež po dramaťáku an nás byla naštvaná, jelikož šla napřed, ptž si myslela, že už jsme s Tery šly. Jenže my sme šly do třídy pro čepici..
Aktuality: Znáte 3D obrázky?
BLOG: Chystám novou povídku :)
Pod perexem: 3D obrázek+návod a písnička dne :-*

Návod jak na 3D obrázky
Musíte na daný obrázek zašilhat a pak pomalu zaostřovat,, pak se vám na pravm 3D pictu objeví něco v pozadí a v popředí, a to je 3D:D.
UPOZORNĚNÍ: Bolej z toho oči...:-!

Pict: bohužel jsme žádnej takovej jako mám na mysli, nenašla :(

Song:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama