____Tak zase někdy příště:)

Listopad 2007

Krásná rada

30. listopadu 2007 v 19:29 | Maxië |  *Krásný citáty
"Možná je ti trapné někomu vnucovat, že jsi hezká, ale nikomu nevnucuj, že nejsi."
To je hrozně hezký:) Že jo?:)

1) Díky čepici...

30. listopadu 2007 v 17:58 | Maxië |  *Magická realita
Ahoj, napsala jsme pokráčko k Magické realitě (název nové povídky...), je dost krátká, ale aspoň ji budete mít hned přečtenou xD, neni to nic xtra, spíš velkej podprůměr (a to i na moje poměry..:( ) Tak jestli chcete vidět jak pokračuje Úvod,, tak click na C.Č.

Happy day

30. listopadu 2007 v 17:00 | Maxië |  *My diary
Datum: 30.listopadu
Písnička dne: Happy day (z reklamy na Rauch xD)
Škola: Tets z matiky sme (díky bohu) nepsali, ze zemáku tky ne a vlastně tenhle den byl pělně ulejváckej :P. Ikdyž o výtvarku sem se snažila tvořit z keramický hlíny, ale tak snad se to v peci nzboří, bych se naštvala, ptž mi to dalo zabrat ...
Kroužky: Na kytaře sem si vyzvedla zapomenutou žákovskou a zjistila, jsem že mi dal minule 1/1-, no neva a dneska to samý. Mám se naučit 1. a 2. část Procitnutí, celkem pěkná skladba
Volný čas: Ten mám až teď a ještě nevím jak ho využiju...
Kamarádi: Cestou do školy byla zamlklá Terka, kvůli Edíčkovi, a ze školy zase Týnka...Ale teď sme řešili, že na tu Vánoční Párty veme Zděnda i vodní dýmku a Týnka příchutě, nebudeme tam dávat nic škodlivýho :D a mamka mi to snad dovolí, ikdyž s eji to zdá nehygienický :D:P
Aktuality: Zebou mě nohy :D
BLOG: Nový spřátelák:) Jdu psát povídku :)
Pod perexem: Něco o spřáteláku+ song dne

Počítám, počítám

29. listopadu 2007 v 20:21 | Maxië |  **Celebrate**
19.11. - 25.11.

Pondeli: 42
Utery: 46 x)
Streda: 38
Ctvrtek: 26
Patek: 20
Sobota: 34
Nedele: 31

Celkem: 237

Můj brouček <3Gabuššška

29. listopadu 2007 v 20:18 | Maxië |  *My kAmSs
Jak to "broukání" začalo? Nevím:D Prostě jsme se do sebe zabroučili, mám tě moc ráda Broučku adíky za ten obrázek :) K vánocům ti koupím veeelké srdíčko :-*
Sem vyrobila=* No neni to nic moc, a neda se to srovnávat s tím jejím výtvorem, ale aspoň něco :)
A tohl eje její výtvorek pro mě :)

Článek o smrti...

29. listopadu 2007 v 19:22 | Maxië |  *My diary
Datum: 29. listopadu (měla jsem jít včera na očkování, ale pozvánk ami přišla až dneska večer x)
Písnička dne: Rorando coeli (neznáte..)
Škola: Týnka po 3. (?) hodině odešla a tak sme si pak s Teri sedly (1 hodinu) spolu.Jinak pohoda. A nejlepší byl o občanku Doktor UZEL xD
Kroužky: Na sbor jsem přišla o půl hoďky pozdějš, jelikož sem si šla koupit do Billy sváču (kolu- sbírám plechovky a pizzu :). Pak jsme rzdali pozvánky na Vánoční PÁRTY a všichni souhasili :)
Volný čas:měla jsem jít po sboru k Verče, ale pak jsme ji šla koupit moc pěknej dárek :-*
Kamarádi: Den v pohodě, ale večer mi terka poslal hroznou zpávu :(
Aktuality: Tuhle zpávu už jsme jednou psala, ale neuložila se :-/
BLOG: V povídce bbudud pokračovat.
Pod perexem: Článek o smrti...

Blbne či ne?:-O

29. listopadu 2007 v 10:51 | Maxië |  *Aktuálně.cz
Mám tady takovou otázku. Když kliknu na počet komentářů, se ja tam napsáno (třeba) 1 komentář, ale pak, když s emi to načte, neni tam žádnej.:-/ A to bych si je tak ráda přečetla....
Nechtěla sme věřit tomu, že už maj zase nějakou poruchu, ale je to nejspíš tak...:(

Nová povídka

28. listopadu 2007 v 18:56 | Maxië |  *Magická realita
Úvod
Napadlo mě, že bych mohla dostat na papír (vyťukat do klávesnice) myšlenku, která se mi dneska chytla na mozek. Bude to tradičně ze "žánru" Harry Potter. Ale nebude to z doby pobertů :P. Bude se to odehrávat v nynější době v České republice :D. Zajímavý co? Taky jsem nad tím dlouho přemýšlela, ale nakonec jsme si řekla proč ne? Pokusím se napsat úvod, abyste pochopili o co v první (zatím nenapsané) kapitole půjde.
Čtěte jen na vlastní nebezpečí, za tuhle povídku neručím a asi ji smažu...

Znáte 3D obrázky?

28. listopadu 2007 v 18:01 | Maxië |  *My diary
Datum: 28. listopadu
Písnička dne: Life Burns(Apolcalyptika)- dlouho jsme se nemohla rozhodnout a ani si na žádnou vzpomenout, ale bratr má vedle na compu puštěnou tuhle písničku. neni tak strašná tak tady je:)
Škola: Jak ve škole trávíte přestávky? My o ty velký (20 min.) hrajeme kenta .P. Tak trochu sem se vetřela mezi ty čtyři základní hráče a další dvojici tvořím s Davidem:P, neadí, že nemám žádný, heslo, vždycky s ejen podíváme a kývneme hlavou xD
Kroužky:Na basketě to bylo trošku drsný, holky víc dávaly najevo svou pubertu a tak je Šárka několikrát chtěla poslat ven a ať už s enevracej (teda mě taky ...). No ae pak to dobře dopadlo.. Zapomněla sme si boty na basket a tak mi Šárka půjčila svoje x)
Volný čas: Vůbec žádnej nebyl, před basketem sem akorát skoukla posledních pár minut Čarodějek.. Ale teď si to vynahrazuju, mám zapnutou telku, pc a ještě musím hrát na kytaru:)
Kamarádi: S Týnkou jsme se o němčinu "pohádali", ale pak sme se tomu smáli.. Jenež po dramaťáku an nás byla naštvaná, jelikož šla napřed, ptž si myslela, že už jsme s Tery šly. Jenže my sme šly do třídy pro čepici..
Aktuality: Znáte 3D obrázky?
BLOG: Chystám novou povídku :)
Pod perexem: 3D obrázek+návod a písnička dne :-*

Prosba o komentáře

27. listopadu 2007 v 21:23 | Maxië |  *Aktuálně.cz
Vím, že už je to trapný, ale já bych pstě byla ráda, kdyby ste mi napsali aspoň jeden komentář. Nejsme závislá na blogu, to už tady jednou bylo a je to pryč, ale tak potěší mě, když vidím, že to čtete.... Stačil by mi jeden dva u každýho článku...O:-)
Určitě se tady s tim problémem potýká víc blogů, ale neni to až tak zásadní problém, jde jen o maličkost...:-*

Zima je tady

27. listopadu 2007 v 21:18 | Maxië |  *DesignsS
Design číslo: 17
Název: Zima je tady
Náhled:

5. Sirius outsider?

27. listopadu 2007 v 21:14 | Maxië |  *Pobertové
Nějaký podezřele krátký a to se s tim nimrám už dost dlouho.. Podle mě s emi nějaká část musel smazat a já nevim jaká :( No ale tak sem aspoň vkládám tu, která ztracena nebyla...
Snažila se na událost ve věži nemyslet. Removi i Siriusovi se vyhýbala. Vyhýbala se všem, ani Lily nevěděla co to s ní je. Možná, že kdyby netrávila valnou část svýho času s Jamesem, ale s Emily, hned by věděla o co jde. Emily už se na ni neobracela se svými dojmy z předešlého dne, neobracela s ena ni ani s žádostmi o pomoc s domácími úkoly. Neobracela se na ni s ničím. Lily si toho zřejmě ani nevšimla, jak by taky mohla, když ji ve výhledu bránil všudypřítomný Potter. James ji minulé ročníky nijak zvlášť nevadil, ale poté, co začal chodit s Lily začala na něj žárlit. Jenže teď už si zvykla. Zvykla si chodit po chodbách sama doprovázena jen těžkou brašnou přes rameno a když už se občas někdo nabídl, že ji s ní pomůže, odsekla, že tohle snad ještě zvládne.
O přestávkách promýšlela jak to vyřeší s tím plesem, nemohal se zbavit nápadu, že by na něj jednoduše nešla. Byl to vlastně docela dobrý nápad. Jen kdyby se na ten večer plný širokých sukní a upnutých motýlku tak netěšila: Povzdychla si a šla si připravit na další hodinu.
" Ahoj Emily" zatarasil ji cestu do lavice Sirius s úsměvěm na rtech. "Tak jsem si říkal, jestli by si na ten ples teda šla se mnou" nadhodil vesele a vykouzlil sladký úsměv, přesně ten, na který se nalepila jakákoliv holka.
" Víš, já…"
" Jo, vim, myslíš tu událost s Remem? Bylo to od něj dost trapný, že si něco domluví s tebou a přitom chodí s jinou holkou. Upřímně tě chápu. Tohle bych já nikdy neudělal" zavrtěl hlavou a snažil se aby to znělo přesvědčivě.
" Ne, já…"
" Takže ty si s nim ani nechtěla jít? No tak proč bys teda nešla se mnou? Nějakej jinej problém"
"Siriusi.."
"Jej, že ty už si s někým domluvená, no tak nic..A já myslel, že by si se mnou šla ráda." dodal
zkroušeně Sirius.
" Ne, ještě jsem se s nikým nedohodla. Ale tak proč ne. Když tak moc chceš, abych si tam šel se mnou, tak teda jo."usmála se na ně Em. " Ale víš naprosto jistě, že Rem jde s tou svojí z havraspáru?" dodala zvědavě.
" Přece bych ti nelhal. A navíc se v tý věži zrovna přišli domluvit co si vezmou na sebe" uklidnil ji Sirius.
Na zbytek týdne se už Em dívala přes růžové brýle. Byla ráda, že tam s někým jde a Sirius přece jen nebyl ta nejhorší možnost. Zajímalo by ji, koho si nabrknul takovej Snape. Při pomyšlení jak Snepae ve svém neměněném černém hábitu tancuje s nějakou o hlavu vyšší krasavicí ji v tu chvíli přišla neuvěřitelně vtipná. Nejspíš proto, že věděla, že tou jeho krasavicí určitě nebude ona.
" Tak mám právo volby tvojí partnerky" zazubil se Sirius na Rema.
" Počkej, nekecej, že si ji nakonec přemluvil" nevěřícně se ptal Rem
" Jo už je to tak, Náměsíčníku, ale neptej se mě jak" šibalsky se pousmál
" Hele, ale žádný omamný kouzla neplatěj! To by pak vůbec nemělo cenu a navíc je to zakázaný" rozčílil se Remus
"Ježiš klídek, tady nikdo nemluví o magii, ale pouze o přirozeném vnitřním kouzlu" opravil ho kamarád
" Ale teď zpět k tomu výběru" přešel na příznivější téma Sirius.
"Jestli mi chceš vybrat nějakou krysu, nebo sovu tak to se radši hodim marod." Rozhodl se Rem
" Nikdo tady nemluví o žádnejch breberkách. Podle mě se ti bude i líbit. Dám ti nápovědu: chodí do Havraspáru, je blonďatá…Už víš?"
" Vždyť já žádnou holku z tý koleje neznám"
" No tak ji alespoň poznáš" zazubil se Sirius a s tichým pobrukováním se odebral zpět na své místo a hladově se pustil do pečeného kuřete.
" Takže s kým jdeš teda na ten ples?" nadhodil bezcílně Sirius uprostřed rozhovoru před Velkou síní
"No ještě jsem se úplně nerozhodla" odpověděla vychrtlá blondýnka. " A ty bys se mnou šel?" dodala s jistou nadějí v hlase a viditelným zajiskřením v bledě modrých očích.
"No, já už jsem se s někým domluvil" řekl naoko sklíčeně a bylo vidět, že i tvář lemována dlouhými světlými vlasy posmutněla.
" Ale, mohli bychom si udělat vlastní, soukromý večírek, co říkáš, jen my dva?" smyslně si olízl rty Sirius a svůdně nadzdvihl obočí.
" Páni! A ty bys se mnou chtěl být?"zarděla se dívka.
" A proč ne, princezno. A s kým teda půjdeš na ten ples? Mám nápad, já ti seženu nějakýho prince, se kterým se zaručeně nezaběhneš, to nemůžu riskovat!" dodal s širokým úsměvem.
Britta se zachichotala a souhlasila. Poté odběhla. Sirius ji sledoval, tak dokonalá postava, proč s ní vlastně nešel sám, štíhlé nohy, útlé boky… A dál už se nedostal, jelikož ho z pozorování havraspárské studentky vytrhla o mnoho ošklivější holka.
" Siriusi? Nedomlouval si náhodou další partnerku na ples? Jednu už přece máš." Poučila ho s mírným úsměvem Emmily.
" To víš, že ne." Ujistil ji Sirius a pohladil ji po zacuchaných vlasech, ale ruku rychle vrátil zpět za záda. "To byla kamarádka z dětství" vysvětloval.
" Já už se bála, že na mě šiješ boudu"uchichtla se Emm a dloubla pod žebra.
Sirius zadržel bolestný skřek a jen přidušeně dodal něco jako omluvu, že už musí jít.
Došel do společenské místnosti a tam se svalil an křeslo, přemýšlel o událostech, které všem tak pěkně naplánoval. Ale stále si vyčítal tu pitomou sázku, vždyť tam bude za největšího outsidera. Kdo by taky šel dobrovolně na ples s Langovou? Snape? Ten asi taky ne…

Nadherny povidky!

27. listopadu 2007 v 20:56 | Maxië
Dneska jsem si přečetla povídku "Povídej si" ze www.naiad.estranky.cz, a musela jsem ji tay zveřejnit, nádherná povídka, s+ele promyšlena a krásně napsaná. Dostala mě :-*

■ Promakaná změna blogu

27. listopadu 2007 v 18:32 | Maxië |  *Aktuálně.cz
Taaak, asi hodinu sem se tady párala s novym menu:) A snad se mi povedlo :P Pod perexem je náhled na menu vcelé své kráse :D, napadlo mě, že bych po vzoru nějakého blogu mohl azapojit do menu i info o počasí xD

Daily blogs

27. listopadu 2007 v 17:46 | Maxië |  *Kamarádi blogaři

Tinka: Nejkepší příklad přátelství, které začlo na blogu a stále trvá :) Mám tě ráda, i tvoje povídky. JSou kouzelně čtivé

Werry: pixelky Podle mě krásnej blog, přijatelný názory zapsaný ve vtipnejch článcích :) Jo a promiň, že ti tak málo píšu komenty:)


Bajunka : Vánoční prázdniny u ní na blogu stále trvají


Zuzee : má vždy čtivý články doplňěný o zajímavé obrázky a fotky :)

UVA: já myslela, že s blogem končíš? :D No sámo, že sem ráda, že zůstáváš na blogu, jen nevim proč, když mi píšeš komenty, tak neuvádíš svůj web xD

Arya-wendysek :Už ani nevím, proč jsme se spřátelily, byla jedna z mých prvních a stále tu je

Leze mi to krkem :P

27. listopadu 2007 v 17:04 | Maxië |  *My diary
Datum: 27. listopadu
Písnička dne: Hey man, gay man xD
Škola:Jednička z němčiny a vypadá to na jedničku z fyziky z testu :P Přesedla sem si k Martinovi, a asi tam budu sedět do tý doby než se vrátí Danča.. Mě to tam vzadu nějak nebaví xD
Kroužky: Angličtina probíhala spíš jako diskusní kroužek, ale tím líp :P
Volný čas:Zašla jsem nakoupit pár dárků (jeden..) a chtěla jsme pak jít ještě znova s naplněnou peněženkou, ale to už se mi netělo :P
Kamarádi:Pár lidí mi leze krkem.. A to hodně :-/ Možná, že to nedávám nijak najevo, ale sou tady tací. (Týnka ani Tery to pžekvapivě nejsou :-*)
Aktuality: Musim si promazat mobil, má už jen asi 5 MB :D
BLOG: Včera jsme oznamovala, že už asi nic nepřidám a koukněte, kolik se sem toho narvalo a dneska radši nic neslibuju:P
Pod perexem: Vlastně slibuju, článek o tom co mi ještě leze krkem (" Nechápu") a písnička dne xD

Změna designu..asi :D

26. listopadu 2007 v 21:18 | Maxië |  *Aktuálně.cz
Už to slibuju dlouho, ale asi to už konečně udělám :P Těšte se( enbo se spíš bojte :P)

PS: Přijde mi, že blog.cz teď funguje nějak moc podezřele rychle!

Co vy na to?

26. listopadu 2007 v 21:16 | Maxië |  *Aktuálně.cz
Babička mi přinesla do pokojíku televizi *WOW* , což znamená, že asi po 6 měsících se znovu koukám na Simpsny a Ulici :). Taky sem si všimla, že už mě blog.cz a ni moc nebaví :P. Možná, že je to vysunuto tou televizí (závislost), ale podle mě, je to spíš zdravý rozum :P.
Co vlastně nejvíc dělate na netu?
Ja asi icquju a bloguju, občas dělám dollzky a email ...
...a na compu?
Tam si ukládám obrázky a píšu povídky:) a co vy?

Štvanice :-/

26. listopadu 2007 v 21:12 | Maxië |  *Aktuálně.cz
Už toho mám asi jako hodně lidí dost, štve mě celej server, neustálý poruchy, nejdou zveřejňovat články, prohlížet blogy... A to zrovna, když je to nejvíc potřeba. Grrr... Nemám tolik sil, abych celej blog přeštěhovala někam jinam, ale fakt mě štveeeeš!!!

Dvě otázk ypro vás :)

26. listopadu 2007 v 21:10 | Maxië |  *My diary
Datum: 26. listopadu
Písnička dne: Narodil se Kristus pán xD
Škola: Dneska celkem úspěšnej den:) jednička z dějepisu, jednička z matematiky, plus z češtiny :P
Kroužky:Hudebka celkem v pohodě, sme se bavily o tom, kdo ej jak chytrej :P
Volný čas:Po škole jsem jela tzase s dědou do školy pro mamku:D a pak sme jei pro víno do Vinotéky, tam to tak vonělo*MŇAM*, a měli tam i pěkné dárky:), ale Týnce i Terce, jsem koupila už nějakej:P, Škoda, že sem nemohla s nima do tý Prahy *FŇUK*
Kamarádi: No řešili sme s holakam tu Prahu, ale jinak supa den:)
Aktuality: Jím čokoládu- hořkou, která mi nikdy nechutnala :P
BLOG: dneska sem asi nic nepřidám, neba mě to :D
Pod perexem:2 otázky ( Co kupujete za dárky? Malujete na sklo?)

Bobování!

25. listopadu 2007 v 18:29 | Maxië |  *My diary
Snowtubing
Datum: 25. listopadu
Písnička dne: Nejspíš něco od Metallicy....
Škola: nebyla :D
Kroužky: taktéž neprovozuju o víkendu
Volný čas: Ráno jsme se vzbudily a vykoukli z okna a tam sněžilo! :) Hned sme si dohodli plán, že vytáhneme boby (nosnost 40 kg, do 7 let.. N epříliš idelál pro 70 kilový patnáctiletý bratrance a bratra). Na mě samozřejmě nezbyl žádný bob, a tak mi brácha z půdy snesl Ještědky :D Snaš z první republiky )nebotak aspoň vypadaly..). A šlo se. Došly sme na zastávku a nějakej chlap na nás volá, že čekáme zbytečně, že žádnej autobus nepojede. No tak sme počkali (ještě že tak) do 10:03 a vidíme pluh a za ním n aobzoru autobus! No jo, jenže on nejel až na Českou chalupu, ale jen do nějaký nízko položený vesničky, tak sme nenasedly a vydali se za město. Jak se ukázalo, taky to nebylo nejhorší, akorát sem si jednu dost vybourala :D, no ale jinak bobování ( a sáňkování) doporučuju :)
Kamarádi: Žádný sme nepotkala.. Jen před chvíli Tinku an icq :) Což bylo supa :-*.
Aktuality: Už sem se naučila TZARA :D
BLOG: Blbě se mi zobrazujou všechny blogy :(
Pod perexem: ee, nic :P
Obrázek: Je z www.hlava.net

Lyžování?

24. listopadu 2007 v 10:30 | Maxië |  *Aktuálně.cz
...asi ne :P
Bratranec nás přinutil si z domova přivízt vybavení na lyže a lyže. Tak sme si zablili sjezdovky, oteplobváky, přeskáče a helmy a všechno sme to táhli s sebou vlakem. Pak přijedeme do Liberce a tady jen akový hromádky snhu. Na Ještědu prej taky nejezdí hlavní vleky tak nevim, co tu s nima budeme dělat... Nejspíš nic :P a tak budeme celý dny na netu hrát hry :D

Jingle bell rock :P

24. listopadu 2007 v 9:14 | Maxië |  *My diary
Datum: 23. listopadu
Písnička dne: Jingle Bells ( se vlastním textem našeho učitele na hudebku:P
Škola:Nečkaně jsem přežila ty dvě hudebky a dostala ze zemáku jedničku ze zkoušení :P
Kroužky:Kytara myslím, že OK. Sice sem si zapomněla žákovskou, al emě nepřišlo, že by učitel poznal, že sem cvičila jen 15 minut před hodinou :P
Volný čas: Zabrala m ho cest vlakem- hned po kytaře. No apředtim sem byla dost ve stresu, musela sem si zbalit, převlíknout postele, uklidit a hrát na kytaru...
Kamarádi: Terce připadá skoro všechno trapný (ikdyž s tim jak sem podlejzala lavici bych možná i souhlasila..:D) Ale celkově jsem nějak nebyl analaděná. Domů sem šla jen s Káťou:)
Aktuality: nic :P
BLOG: zakládám is novej:( Ae na sblogu :) Teda nezakládám jen se přidávám :-*
Pod perexem:Řeknu vám to na rovinu- nic tam teď nehledejte.. radši :P

Colorfull <3

22. listopadu 2007 v 20:32 | Maxië |  *CoLORfuLL
Já už sem asi několikrát řikala, že na ten hle blog budu dávat jen autorské věci, ale tomuhle sem pstě neodolala *INLOVE* upe moc nádherný pictíky :)
Tentokrát jen z jedné deviantartové sbírky→ Cute Craft`s
Počet: 30
Ukázka:

Miluju čokoládový koblihy

22. listopadu 2007 v 19:45 | Maxië |  *My diary
Datum: 22. listopadu
Písnička dne: Qui musicam collum in (asi neznáte co?:P)
Škola:Týjo, sem dostala 1 z Aj i z NJ :D Jako sem fkt nečekala:)
Kroužky: Na sbor sem se strašně moc těšila (teda hlavně na ty lidi), písnička den, která mi utkvěla v hlavě je tenhle kánon (viz Písnička dne).
Volný čas: No denska ho moc nebylo, ale přece jen přd sborem sem s Týnkou a Teri (ta se pak odpojila) zaskočili do pekárny pro sváču. Sem si koupila čokoládový koblihy (rovnou 2 :D), já je pstě MILUJU :D
Kamarádi:
Na sboru mě "naštval" Honza, tim že mi dal (ae jen malou) facku... Sem dělala, že se s nim nebavim, ale předtim bya docela sranda s těma dřívkama ala kouzelnickejma hůlkama ze kterých vyšly všechny 3 zakázané kledby (žijeme ve světě hp:D). Nejsem blázen!:P Jo taky sme se bavily o Xmas Party, která by měla být zas tradičně u nás doma :P ASi tam pozvem jen nějaký lidi ze třídy, ptž na tý minulý se všem nelíbilo :P a taky milovanou polovičku (hlavně mýho Broučka =*) sboru
Aktuality:
teri má novou čapku :)
BLOG:
Nezrušim ho ! (ted aja ho ani nechtěla zrušit..:P) a nebudu ho rušit (jen tak pro informaci :P)
Pod perexem: No možná, že tam něco zajímavého najdete a možná, že ne:( Za pokus to stojí! A risk (není) je (vždy) zisk!

•Návod 5.- Jak na fantasy design blogu?

22. listopadu 2007 v 18:54 | Maxië |  *Návody
Zdroj!!! (není moje výroba)
Dá se to pochopit a já si tím odtajinil apůvod tak nádherných designů :)

Rodičák :-/

21. listopadu 2007 v 19:35 | Maxië |  *My diary
Dneska byl u nás na gymplu a ještě na zakládce rodičák (nebyl basket :P), a před chvílí s emamka vrátila.
A řiká: " No to je hrozný! Ty máš jednu dvojku z matiky!"
Já: " Cože?? Jenom jednu dvojku" upe štěstím bez sebe
Mamka:" To más z toho, jak málo se učíš ..."
A jak dopadly u vás rodičáky? Hm?

Znáte doopravdy Tesco Letňany?

21. listopadu 2007 v 17:35 | Maxië |  *My diary
Datum: 21. listopadu
Písnička dne: Asi zase od Elánu.. poříd mi bzučí v hlavě už od soustřéďa
Škola:Dnesk amáme rodičák, al enějak mi to nevadí. Mamku sem na známky připravila a každý den ji řeknu známky, takže nevim, co se tam chce ještě dozvědět :P. Chtěla sjem se nechat vyzkoušet z dějáku, ale měla jsem jít asi jako 6. tak sem to přesunula na další hodinu :)
Kroužky: Basket odpadl a chudák Ája si myslela, že je. Já ji to zapomněla vyřídit :(
Volný čas: Jsem ale divná.. Celej den jsem strávil na netu. Pomáhala jsem Tince s rozzcestníkama, když má ten novej design a tak.
Kamarádi:
Znáte Tesco Letňany? A jaký myslíte, že má půdorys? Čtvercový? Účkovitý? Do Elka? No holky se o tom hádali celej dějepis xD
Aktuality:
mrznou mi nohy :P
BLOG:
Proč se mě všichni ptají: " Tak co blog?" :-/
Pod perexem: Opravdový půdorys Tesca Letňany xD

5) Všechno není tak, jak se zdá

20. listopadu 2007 v 19:55 | Maxië |  *S Tinkou2
No po (hodně) dlouhé době sme pro vás s tinkou sepsali další kapču, zase pomrně dlouhá, ale určitě pěkná <3

Dopis Ježíškovi?

20. listopadu 2007 v 17:18 | Maxië |  *My diary
Myslím si, že Ježíšek už je trošku překonaný... Nechci ničit tradice a ani odrazovat malé křesťánky, nebo natěšené dětičky od dojmu, že existuje Ježíšek. Ale já bych tenhle dopis stejně Ježíškovi neposlal, ale Poohovi jo:)
Vánoční dopis Poohíčkovi