____Tak zase někdy příště:)

Změna je život

19. října 2007 v 18:13 | Maxië |  *My diary
Tady se nejedná až o tak obrovskou změnu. Jen jsem dot zásadně změnila design. Říkám, že ho budu měnit podle nálady a tak měním. Nálada se mi taky mění dosti často:). Zrovna tenhle "Poohíčkovský"- veselý vystřídal dost takovej smutnej až deprimující :D ae co, tak nikomu to nevadí a mě se to líbí :D. Ale podle cetnosti měněí ty moje designy vypadaj, jsou jednoduchý a většinou dost podobný (teda až na tenhle :D)

Jedna moje kámoška s enechala ostříhat nakrátko a kluci ji tzačli říkat "chroští", mě se to teda taky moc nelíbilo, a když sem se jí ptala proč to udělala, tak mi odpověděla, že potřebovala změnu. Já to chápu:) Občas mě ten muj stereotypní střih vlasů taky štve, ae pak sme ráda za to, že z něj jde vytvořit cokoliv a někdy se ani neučešu a vypadá pořád stejně a :D

Dneska ráno byla poádná kosa a já sem si ještě nekoupila zimní bundu, tak chodim jen v mikině a ve svetru. Ještě že sem si ty botky koupila i s tim kožíškem, teď bych asi zmrzla. Terka. která má obyčený tenisky (obyčejný=bez kožíšku) už je raději vyměnila za kozačky. Má je moc ěkný, si je objednala v katalogu:) Já bych si je ae takhle asi nikdy neobjednala, bych se bála, že mi nebudou :D.

Místo dvou výtvarek sme šli do galerie na tři balady z Kytice. Bylo to v dost originálním provedení a nékaždému se to líbilo. Hrála tam jen jedna herečka a jako ostatní osoby používala třeba Věnec a svoji ruku ( Svatební košile), tři hadrové uzlíky ( Štědrý večer) a podobně:)

Pak sme v občance probírali sexuální úchylky:) taky docela sranda. No a pak sme šli an nás vysněný tělák( vysněný proto, že nebyl s Malečkovou^^)

Na kytaře sem sice dotala dvě jedničky, ale ekl mi, že sem tak o dva roky opožděná- jako v úrovni hraní :D. No tak a to je výsledek mého týdenního (dvoudenního) cvičení!^^
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama