____Tak zase někdy příště:)

Říká se tomu zamilovanost?

14. října 2007 v 18:26 | Maxië |  *My diary
Tohle byl zlomový den.
Nejdřív se mi teda na akci, kam jsme měli v 16 hodin vyrazit vůbec nechtělo, ale pak jsem litovala, že jsem odjela..:(
Začátkem dne jsme se s babčou jely kouknout na místo, kde má být Mistrovství světa, zatím to tam vypadá jak na poli :D. Apak jsme došli až na vepřový hody, sice jsem měla hlad, ale z toho sem si fakt nevybrala, tak jsme jeli do restaurace s názvem " U Prasete" :D, tam jsem si dala uzený s (asi 10) bramborovejma knedlíkama. A pak jsem u tety vlezla chvíli na net. Jenže pak se blížily 4 hodiny a já jsem se šla zabalit.
Cesta probíhala dobře a já si přála, aby trvala ještě pěkně dlouho, ale bohužel asi za půl hoďky jsme tam byli. Chata byla zamčená a atk jsme se šli s tetou a mamčou projít kolem potoka, narazili jsme na jednu hospůdku, kde ,mělo být vinobraní, a zabraly jsme si místa pěkně na prosluněné verandě. Panovala tam sqělá atmosféra. Vedle nás hráli trampi na kytaru ty svoje songy a já do sebe soukala kolbásu (byl málo propečená..), nakonec jsem tam vypila dvě limonády a jeden čaj a pak jsme se vrátili na chatu.
Mě se tam nechtělo hlavně kui tomu, že sem tam nikoho neznala, teda skoro nikoho, většinou to byli mamčiný kamarádi z mládí.
Když jsem vešla do takový společenský místnosti, tak tam byly takový tři kroužky- chlapi, ženy a děti se bavily spolu. Zamířila jsem k "dětskému kroužku". Všechny zraky směřovaly k , mě již dávno známé. hře. Ještěže tam byla Markéta, s tou jsem se zanal již z dřívějška, seděla na kraji a hned jsme si začly povídat. Pak navrhla, že bysme mohly tak kolem půlnoci odjet zpátky. Uvítala jsem to (v té chvíli) jako suprovou nabídku. Jenže pak jsem se dostala k tomu notebooku s hrou a začla jí hrát a všichni mi říkali: " Týjo, seš nějaká dobrá, ne? Jak dlouho to hraješ?" , já už ji teď moc nehrála, teda vůbec, ale minulej rok docela dost. Oni ji začli hrát dneska. No a atk jsme se postupně seznamovali. Zjistila jsem, že sou vlastně uplně super. Dali jsme několik závodů a chtěly dát ještě další, kdyby nám to nepřerušilo promítání. Tak jsme na chvíli vynechali a asi po hoďce začly hrát zas ( btw: promítání bylo nad moje očekávání..). Ale vlastně jsme nehráli všichni, Markéta nehrála. A hned po promítání chtěla odjet domů. Zkoušela jsem ji přemlouvat, aby ještě zůstala a, že tady můžeme i spát. Ale ona na to nepřistoupila kui kotěti a kui hře The Sims 2, kterou si chtěla zahrát. A tak přede mnou stálo rozhodnutí: Mám si upevnit staré přátelství, a nebo začít nové? Už u mě jasně vyhrávala druhá možnost, ale pak mi někdo připoměl, že jsem to Markétě slíbila. Achjo. Tak jsem teda nakonec jela domů. Ale ještě před tím, jsme si stihli vyměnit čísla. Ikdyž stejně nevím k čemu mi budou, ae pstě na ně nechci zapomenout...A taky na něj.....

U markéty doma jsme hrály simíky (překvapivě), ale já n aněj pořád myslela, až teď jsme si uvědomila, že jsem zvolila špatně.... Skoro jsem nespala, tak moc mi to vrtalo hlavou. Je možný, že bych se zamilovala?
( stalo se to 13. října)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 simiska simiska | Web | 14. října 2007 v 18:42 | Reagovat

Máš u mš diplom za bleskovku!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama