____Tak zase někdy příště:)

2.-4. září

4. září 2007 v 16:04 | Maxië |  *My diary
Teď jsem si všimla jak ten čas strašně rychle letí, a že do Diářku,naposledy jsem tam psala večer před 1. dnem školy...

3.září
Ráno jsme vyšly s Ajushou už v 7:5, abysme si zabraly vysněné místo..Ae já vlastně "vysněné" místo neměla. Jen bych si přála sedět s Ájou, ae ta sedí s Teenou, nebo s Terkou a týnou, ae ty sedí spolu.. Takže sem vlastně neměla s kým sedět..Jediné co jsem chtěla bylo sedět u okna a na "ÁČKU", ae to druhý mi stejně nevšlo x). Aspoň sedim u okna a s Mekky :o)).
Po škole (což bylo asi v 10..) sme šly k Terce, abysme nafotily Retro fotky(už brzy na blogu!), ae musim říct že záběry se nám moc nepovedly :(. Modýlky byly moc pěkný, ae newm jak vyjde to ostatní..Pak už sme neměly co dělat, tak sme koukaly na MiniMax(tve to byste nevěřili, jaký jsou tam pěkný prográmky..nejlpeší byla Polly Pocket a HorseLand :-)).No apak už sem šla na oběd domů a pak zas k Terce, zrovna se dívaly na horor-Tajemství minulého léta..Mě to moc jko horor nepřišlo,když sem viděla konec(ae to neznamená že sem se nebála x)). No a pak šla spát Teri k nám.. Až teď se ukázalo jak moc je naše koťátko vlastně agresivní x), ten večer bylo nějaký hyperaktivní a kousalo a škrábalo všude kolem sebe.. No ae pak usnulo jko malý mimčo...
4.září
Ráno jsme se kupodivu vzbudily už v šest..a v v 7:39 už sme čekaly na Týnu na rohu..Přišla až v 46, ptž (jako obvykle..) zasapala..
První hodiny ve škole byy v poho, ae jakmile npřišlo na bižuli, tve to se asi Z.(ve vlastní zájmu nuvádím jméno profesorky x). Pak už stačilo si jen vyzvednout kartu na oběd a hurá na něj :o). Měli sme hrachovou polívku a nudle s mákem, takže vlastně docela průměrnej ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama