____Tak zase někdy příště:)

19. září- Ráno rančko pana vstala...Smrt x Narození

19. září 2007 v 18:19 | Maxië |  *My diary
.. prádlo si v uzel zavázala... Tak tyhle verš známe asi všichni ne? a my sme si je teď připoměli ve škole.. Budeme totiž pracovat na zdramatizováni Kytice :)). To bude pěkné, že? Jestli bude záznam, tak vám ho sem dám :))
Takže nový začátek:))
Čau (jej teď mě nic nenapadá..) Čokoládíci (to bude asi tim, že sem teď snědla celou čokoládu..). Dneska byl taky dost únavnej den ( o chemii taky nudnej *TIRED*.. Ae co, je za námi.. A stejně tak je za mnou i náročnýbasket.. Čéče sem zjistila, že hodim jednu "šestku" z pěti.. to sem ae basketbalistka co? (a to radši ani nezmiňuju že tam chodim od 2. třídy..x). Chjo nechec se mi sem psát co se mi všechno stalo, ptž se toho až tak moc nestalo.. Akorát, že mi Týna nakreslila "paňáčka" na ruku :)). A zítra možná nejde do školy, ptž ji dnes nebylo dobže.. :(..
Taky sem se dneska bavila o ztátách (ae ne álezech..). Ztratit blízkého člověka je vždy těžké (a já o tom vím své.)ať je to kamarád nebo tatínek...
Tohle sme sem ani nech1těl apsát, ae řekla sem si, že musím (nwm proč..nedává to smysl..). A taky mi přijde, že na světě za každou smrtí stojí také zrození nového člověka.. (ikdyž v poslední době té smrti bylo až moc...)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama